Ducati Scrambler Icon w odsłonie na 2019 rok

Scrambler Icon - bestseller z portfolio Ducati - powraca w jeszcze lepszym wydaniu w wersji na 2019 rok.

Marka Scrambler Ducati pojawiła się na światowym rynku w 2014 roku i od razu podbiła serca tych, którzy motocykl traktują jako środek wyrazu własnej osobowości, na przekór obowiązującym trendom. Icon nawiązuje stylem do pierwszego Scramblera Ducati, którego premiera odbyła się w 1962 roku. Współczesna wersja pojazdu została doceniona przez motocyklistów na całym świecie. Potwierdzeniem tego sukcesu jest 55 000 sprzedanych egzemplarzy modelu Scrambler w ciągu 4 lat.   

Nowy Icon w wersji na 2019 rok przeszedł wizualny lifting nadwozia. Motocykl został wyposażony w całkowicie nowy przedni reflektor LED DRL (Daytime Running Light), który poprawia widoczność motocyklisty wśród innych użytkowników drogi w świetle dziennym. Wzrok przykuwa aluminiowa osłona reflektora w kształcie charakterystycznego iksa, będącego stałym elementem identyfikacji wizualnej marki Ducati. Nie można przejść obojętnie także obok elektronicznego wyświetlacza, który okrągłym kształtem nawiązuje do korzeni marki Scrambler. W nowym modelu Icon motocykliści zobaczą na nim nie tylko prędkość, godzinę, wartość obrotów, ale także aktualny bieg i wskaźnik poziomu paliwa.

Miłośnicy customizingu na pewno się ucieszą z możliwości wymiany bocznych panelów baku, co jeszcze bardziej pozwala na podkreślenie indywidualnego charakteru motocykla i jego właściciela. Szeroka kierownica, wygodne siedzenie w połączeniu z nowym zawieszaniem mają teraz zapewniać najwyższy poziom ergonomii. Na radość prowadzenia ma wpływać także nisko położony środek ciężkości i niska masa pojazdu, które ułatwiają manewrowanie w miejskiej przestrzeni. Właściciele nowego modelu z pewnością docenią także nowy układ hydraulicznego sterowania sprzęgłem oraz Bosch Cornering ABS, jako podstawowe wyposażenie każdego modelu Icon.

Unowocześniony Scrambler Icon będzie dostępny w salonach w Polsce z końcem stycznia 2019 roku w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-pomarańczowej („Atomic Tangerine”) oraz znanej czarno-żółtej („’62 Yellow”).

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze