Driftujący Lexus LFA i supermodelka w bikini – film

W tegorocznym wydaniu Sports Illustrated Swimsuit edition Lexus, przygotowano coś specjalnego dla fanów motoryzacji i kobiecego piękna. Supermodelka Rianne Ten Haken wzięła udział w niecodziennej i niebezpiecznej sesji zdjęciowej. Zobacz jak wygląda połączenie kobiecości i testosteronu.

fot. Lexus

Sesja zdjęciowa miała miejsce w hangarze lotniczym i skupiła wokół najlepszych specjalistów z dziedziny fotografii, sportów motorowych i stylizacji. Na śliskiej, betonowej powierzchni potężny, 552 konny Lexus LFA driftował wokół smukłej i skąpo ubranej modelki. Na całe szczęście kierowca superauta, kilkukrotny mistrz w amerykańskim driftingu Rhys Millen, miał sytuację pod kontrolą. Potężny, żółty pojazd napędzany jednostką V10 kręcił się wokół duńskiej piękności w niewielkiej odległości i przy dużej prędkości – do wykonania tak trudnego zadania potrzebny był fachowiec. 

Film z planu zdjęciowego można obejrzeć na oficjalnym koncie Lexusa na youtube oraz na aplikacjach dostępnych do Ipada i Samsunga Galaxy. Gotowe zdjęcia będą dostępne w ekskluzywnym wydaniu magazynu Sports Illustrated Swimsuit edition.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Bardzo mi się podoba ten artykuł ;-D

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze