Driftuj z Kubą Przygońskim i Orkiestrą

Driftuj z Kubą Przygońskim i Orkiestrą

05 stycznia 2016
Fani driftu i Kuby Przygońskiego mają niecodzienną okazję nauczyć się palenia gumy od samego mistrza. Teraz każdy ma szansę przez godzinę wypróbować się w ekstremalnej jeździe za kierownicą tuningowanej 1000-konnej Toyoty GT86. Kuba Przygoński wystąpi w roli instruktora.

Taki „przedmiot” wystawił na licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rekordzista Guinnessa w drifcie. Do tej pory wylicytowano 1550 zł, ale aukcja potrwa do 17 stycznia, więc jeszcze wszystko może się wydarzyć.

W 2013 roku Przygoński ustanowił Toyotą GT86 rekord Guinnessa, driftując z prędkością 217,97 km/h. Kierowca z powodzeniem startuje też w zawodach driftingowych Super Drift Series. Przez lata Przygoński był znany przede wszystkim jako motocyklista, m.in. ze świetnych występów na rajdzie Dakar. W 2014 roku zajął 6 miejsce, osiągając najlepszy wynik polskiego motocyklisty w historii tego rajdu. Był też mistrzem Polski w rajdach enduro i zespołowym mistrzem Polski w motocrossie. W tegorocznym rajdzie Dakar przesiadł się za kierownicę czterech kółek.

Kuba Przygoński zaprasza na aukcję – film: http://rzeczyodserca.pl/zobacz/aukcja/776/kuba_przygonski

Strona licytacji:
http://aukcje.wosp.org.pl/nauka-driftu-z-mistrzem-kuba-przygonskim-i2543315?utm_source=rzeczyodserca&utm_medium=film&utm_campaign=rzeczyodserca

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!