Drfterka Karolina Pilarczyk robi karierę w USA

Drfterka Karolina Pilarczyk robi karierę w USA
Karolina Pilarczyk dwukrotnie zdobyła tytuł najlepiej driftującej kobiety w Europie, a teraz rusza na podbój Ameryki

!

Queen of Europe, podwójna mistrzyni Europy w driftingu, Karolina Pilarczyk, odniosła właśnie kolejny spektakularny sukces. Jako jedna z nielicznych europejskich zawodników, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn, otrzymała prestiżową licencję Formula Drift PRO 2. W ten sposób została zakwalifikowana do światowej czołówki drifterów i uzyskała możliwość udziału w topowych zawodach driftingowych w Stanach Zjednoczonych. Formuła Drift to najważniejsza seria nie tylko w USA, ale na całym Świecie.

Drfterka Karolina Pilarczyk robi karierę w USA
Tę informację Karolina oficjalnie ogłosiła podczas spotkania z ogromną rzeszą fanów w trakcie Warsaw Motor Show w Nadarzynie. Fani nagrodzili ją gromkimi brawami, a kolejka po zdjęcia i autografy wydłużyła się podwójnie. 


Jest obserwowana przez miliony widzów i przyciąga międzynarodowe media. Organizatorzy amerykańskiej ligi planują także wykorzystać osobę naszej drifterki jako motywujący przykład dla innych kobiet pragnących uprawiać tę dyscyplinę motosportu. Naszą królową driftu zainteresowały się także natychmiast inne amerykańskie organizacje, widząc w niej potencjał.

„To spełnienie jednego z moich marzeń i realizacja kolejnego, postawionego sobie niegdyś celu. Dla drifterów udział w amerykańskiej formule driftingowej to niczym start w najbardziej prestiżowych zawodach świata za jakie uważa się Formułę 1” - powiedziała Karolina.

Można więc śmiało powiedzieć, że mamy w światowej klasie kierowców motosportowych nie tylko Roberta Kubicę, ale także wspaniałą kobietę, Karolinę Pilarczyk! Mocno zatem trzymajmy kciuki za przyszłoroczne starty zawodniczki, zarówno te europejskie jak i amerykańskie. To będzie bardzo intensywny rok!

Karolina Pilarczyk

Pełny ekran
Karolina Pilarczyk

fot. materiały prasowe

Karolina Pilarczyk
Karolina Pilarczyk
Karolina Pilarczyk
Karolina Pilarczyk
Karolina Pilarczyk
Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.