Doświetlenie kurtek „The HLS Technology” od Held’a

Doświetlenie kurtek „The HLS Technology” od Held’a

fot. Held.de

Szybko zapada zmierzch, motocyklistów na drogach coraz mniej, więc warto zadbać o to, by być widocznym na drodze. Na szczęście myślą też o tym producenci odzieży.

Opatentowany Held Light System (HLS) od firmy Held to zestaw ledowych przewodów z własnym zasilaniem, które można włożyć w specjalne tunele w kurtce, czy kamizelce tego producenta. Wszystko po to, by motocyklista był zauważony, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, przez innych użytkowników dróg.

Taśmy marki Osram emitują białe światło z przodu i czerwone z tyłu kurtki/kamizelki, po 2 przewody z każdej strony. System zapewnia 7 godzin pracy z akumulatorem 4000 mAh. Jego montaż jest bardzo prosty, wystarczy przeciągnąć przewody przez specjalnie przygotowane tunele z materiału i połączyć je z baterią poprzez wejście USB.

fot. Held.de

Doświetlenie kurtek „The HLS Technology” od Held’a

Na początek producent stworzył możliwość dopięcia systemu do kurtek z oznaczeniem "LED Ready", czyli: Atacama Top i Yoshima oraz kamizelki Flashlight LED. Cena zestawu doświetlającego z baterią to 79,95 euro, jednak w sprzedaży pojawi się dopiero od kolejnego sezonu.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.