Edyta Klim

Doświetlenie kurtek „The HLS Technology” od Held’a

Szybko zapada zmierzch, motocyklistów na drogach coraz mniej, więc warto zadbać o to, by być widocznym na drodze. Na szczęście myślą też o tym producenci odzieży.

Opatentowany Held Light System (HLS) od firmy Held to zestaw ledowych przewodów z własnym zasilaniem, które można włożyć w specjalne tunele w kurtce, czy kamizelce tego producenta. Wszystko po to, by motocyklista był zauważony, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, przez innych użytkowników dróg.

Taśmy marki Osram emitują białe światło z przodu i czerwone z tyłu kurtki/kamizelki, po 2 przewody z każdej strony. System zapewnia 7 godzin pracy z akumulatorem 4000 mAh. Jego montaż jest bardzo prosty, wystarczy przeciągnąć przewody przez specjalnie przygotowane tunele z materiału i połączyć je z baterią poprzez wejście USB.

Na początek producent stworzył możliwość dopięcia systemu do kurtek z oznaczeniem „LED Ready”, czyli: Atacama Top i Yoshima oraz kamizelki Flashlight LED. Cena zestawu doświetlającego z baterią to 79,95 euro, jednak w sprzedaży pojawi się dopiero od kolejnego sezonu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze