Dostałeś mandat? Zapłać go przez Internet!

Dostałeś mandat? Zapłać go przez Internet!
Zdarza się, że nawet najbardziej uczciwi obywatele otrzymują mandaty. Wystarczy zwykłe rozkojarzenie aby zapomnieć o doładowaniu karty miejskiej czy lekkie zagapienie się, co kończy się przekroczeniem prędkości. Kiedy już jednak dojdzie do wystawienia mandatu nie należy chować głowy w piasek – tylko terminowe uregulowanie wpłaty pozwoli na uniknięcie dalszych konsekwencji, a także niepotrzebnego stresu. Najwygodniejszą opcją jest zapłacenie mandatu przez Internet.

Minęły już czasy w których mandat można było zapłacić tylko od razu, na miejscu w którym doszło do wykroczenia lub w urzędzie pocztowym. W dobie internetu i mobilnych rozwiązań nie warto marnować własnego czasu na stanie w kolejkach na pocztach oraz w bankach.

Opłacenie mandatu przez Internet to także niesamowita wygoda – przelewu należności można wykonać siedząc w fotelu w środku nocy, nie ma żadnych ograniczeń dotyczących pory wykonania przelewu.

Internet może stać się także szansą na uniknięcie kary za opłacenie mandatu po terminie – dzięki płatnościom mobilnym przelew nie tylko zostanie przelany natychmiastowo na konto Urzędu Skarbowego, ale i dostaniesz potwierdzenie, że wpłata została dokonana terminowo – nawet jeżeli wykonałeś go o 23:59!

Serwis, dzięki któremu zapłacenie mandatu trwa dosłownie chwilę!

Dzisiaj bez problemu można zapłacić mandat przez Internet – m.in. za pomocą strony www.zaplacmandat.pl. Strona ta obsługuje płatności wszystkich mandatów, które zostały wystawione przez policję – bez znaczenia jest charakter przewinienia oraz wysokość kary. Aby uregulować należności i móc zapomnieć o mandacie wystarczy dosłownie kilka minut.

Aby opłacić mandat za pośrednictwem strony zaplacmandat.pl wystarczy podać swoje dane, m.in. takie jak imię i nazwisko, numer PESEL oraz adres skrzynki mailowej. Na podany adres e-mailowy po zrealizowaniu transakcji przyjdzie potwierdzenie opłacenia kary. Oczywiście, aby dokonać opłaty mandatu należy posiadać jego serię i numer, a także znać dokładną kwotę na którą mandat został wystawiony.

Serwis ten oferuje swoim klientom wiele opcji opłacenia mandatu – począwszy od płatności BLIK, poprzez przelew internetowy, aż po kartę kredytową. Tylko od osoby opłacającej zależy to na jaką metodę opłacenia się zdecyduje i która jest dla niego najbardziej optymalną.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.