Dostałeś mandat? Zapłać go przez Internet!

Zdarza się, że nawet najbardziej uczciwi obywatele otrzymują mandaty. Wystarczy zwykłe rozkojarzenie aby zapomnieć o doładowaniu karty miejskiej czy lekkie zagapienie się, co kończy się przekroczeniem prędkości. Kiedy już jednak dojdzie do wystawienia mandatu nie należy chować głowy w piasek – tylko terminowe uregulowanie wpłaty pozwoli na uniknięcie dalszych konsekwencji, a także niepotrzebnego stresu. Najwygodniejszą opcją jest zapłacenie mandatu przez Internet.

Minęły już czasy w których mandat można było zapłacić tylko od razu, na miejscu w którym doszło do wykroczenia lub w urzędzie pocztowym. W dobie internetu i mobilnych rozwiązań nie warto marnować własnego czasu na stanie w kolejkach na pocztach oraz w bankach.

Opłacenie mandatu przez Internet to także niesamowita wygoda – przelewu należności można wykonać siedząc w fotelu w środku nocy, nie ma żadnych ograniczeń dotyczących pory wykonania przelewu.

Internet może stać się także szansą na uniknięcie kary za opłacenie mandatu po terminie – dzięki płatnościom mobilnym przelew nie tylko zostanie przelany natychmiastowo na konto Urzędu Skarbowego, ale i dostaniesz potwierdzenie, że wpłata została dokonana terminowo – nawet jeżeli wykonałeś go o 23:59!

Serwis, dzięki któremu zapłacenie mandatu trwa dosłownie chwilę!

Dzisiaj bez problemu można zapłacić mandat przez Internet – m.in. za pomocą strony www.zaplacmandat.pl. Strona ta obsługuje płatności wszystkich mandatów, które zostały wystawione przez policję – bez znaczenia jest charakter przewinienia oraz wysokość kary. Aby uregulować należności i móc zapomnieć o mandacie wystarczy dosłownie kilka minut.

Aby opłacić mandat za pośrednictwem strony zaplacmandat.pl wystarczy podać swoje dane, m.in. takie jak imię i nazwisko, numer PESEL oraz adres skrzynki mailowej. Na podany adres e-mailowy po zrealizowaniu transakcji przyjdzie potwierdzenie opłacenia kary. Oczywiście, aby dokonać opłaty mandatu należy posiadać jego serię i numer, a także znać dokładną kwotę na którą mandat został wystawiony.

Serwis ten oferuje swoim klientom wiele opcji opłacenia mandatu – począwszy od płatności BLIK, poprzez przelew internetowy, aż po kartę kredytową. Tylko od osoby opłacającej zależy to na jaką metodę opłacenia się zdecyduje i która jest dla niego najbardziej optymalną.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze