Donald Tusk znów znacząco przekracza prędkość! Choć teraz jako pasażer

Utrata prawa jazdy przez przewodniczącego PO, była komentowana jako przypadek i błąd, który przydarzyć może się każdemu. Teraz „przydarzył się” znowu.

Przypomnijmy – miesiąc temu informowaliśmy, że Donald Tusk stracił prawo jazdy na trzy miesiące, po tym jak został przyłapany przez policję, na przekroczeniu prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, za kierownicą służbowej Skody. Sam szef Platformy Obywatelskiej szybo publicznie się do tego przyznał.

Donald Tusk stracił prawo jazdy!

Najwyraźniej jednak nie był to dla polityków sygnał, żeby jeździć trochę ostrożniej, unikając łamania przepisów oraz wizerunkowych wpadek. Jak poinformował Fakt, tym razem prędkość znacząco przekroczył kierowca wiozący Donalda Tuska.

Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy na 3 miesiące!

Fotoreporter tabloidu uwiecznił, jak przewodniczący PO wsiada do partyjnej Skody Superb, a później jak podążając za tym samochodem, jechał 106 km/h na ograniczeniu do 50 km/h. Chyba przygoda Tuska nie stała się przyczyną refleksji wewnątrz partii. Co ciekawe, jadący wraz z szefem PO Jan Grabiec, przekazał Faktowi, że „nie miał świadomości”, żeby wiozący ich kierowca przekraczał prędkość.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze