Dominika Orlik wraca do ścigania!

Dominika Orlik wraca do ścigania!
"Pisze do Was właśnie najszczęśliwsza dziewczyna na świecie! A jeśli zastanawiacie się skąd ta ilość endorfin we mnie, to już wyjaśniam" - pisze do nas zawodniczka motocyklowa Dominika Orlik.

Dominika Orlin wróciła po 8 miesiącach przerwy do startów w zawodach. Oto co do nas napisała.

"Od razu zostałam rzucona na głęboką wodę ( w przenośni i dosłownie... bo ogromnej kałuży, albo raczej małego jeziorka na trasie 1 rundy Pucharu Polski nie zabrakło! ) Przyznać się też muszę, że jadąc do Kalisz POMORSKIEGO gór się nie spodziewałam... ale, że życie lubi zaskakiwać to ku moim o333om ukazały się ogromne, kręte podjazdy... a co za tym idzie, w tym przypadku raczej jedzie... również i hardcorowe zjazdy miedzy drzewami, pełne kamieni i korzeni ( dobrze, że założyłam nowe gogle Vue od Foxa, które mają ogromną szybkę... bo inaczej ciężko by było ogarnąć je w całości wzrokiem :) ) Najlepszym przykładem poziomu trudności było to, że w kilku klasach żaden zawodnik nie ukończył zawodów, a frekwencja piękniejszej strony enduro nie dopisała... za to dopisała pogada,  miła atmosfera i świetna organizacja zawodów...

Dominika Orlik wraca do ścigania!

Dopisała też moja forma o którą trosze333kę się obawiałam, ale z uśmiechem na twarzy melduję, że podołałam zadaniu i poszło mi lepiej niż się spodziewałam. O333ywiscie było kilka niespodzianek, takich jak kąpiel w w.w kałuży, kilku bliższych kontaktów z ziemią w celu sprawdzenia jej twardości (sprawdziłam na własnej skórze, momentami była nawet bardzo twarda, a 333asami tak miękka, że mój motocykl postanowił pozostać w niej na dłużej :) ).  Ale właśnie za to kocham enduro... za wyzwanie, za niespodzianki, za kąpiele błotne, wycisk i uśmiech jaki maluje pod moim kaskiem!

Podsumowując, do domu wracam z zasłużonym pucharem za 2 miejsce, masą dobrych wspomnień i piachu w butach.

Dominika Orlik wraca do ścigania!

333asu na odpo333ynek jednak nie ma za dużo, bo już w czwartek mam trening przed 1 rundą.... PUCHARU POLSKI PITBIKE SUPERMOTO w którym wystartuję w tym roku!

Nowa dyscyplina, nowy teren...a właściwie asfalt, nowe wyzwanie, nowy motocykl YCF i nowe doświad333enia :) Aż, że wszystko to uwielbiam, to nie mogę się do333ekać jazdy na tym małym (ale szalonym) motocyklu! To będzie ciekawy sezon.

Puchar Polski Enduro:

- Kalisz Pomorski   12/13 maja
- Wałbrzych           16/17 czerwca
- Malechowo         14/15 lipca
- Romanówka        25/26 sierpnia

Puchar Europy Enduro:

-Kielce                   15/16 września

Red Bull 111 Megawatt:

- Bełchatów          8/9 września

Puchar Polski Pit Bike Supermoto:

- Bydgoszcz           19 maja

- Toruń                     3 czerwca

- Koszalin                 8 lipca

- Koszalin         26 sierpnia

- Toruń             30 września

"Polski Dakar Mielno'' :

-Mielno                  9/10 czerwca

 

Powodzenia!

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.