Dominika Orlik wraca do ścigania!

"Pisze do Was właśnie najszczęśliwsza dziewczyna na świecie! A jeśli zastanawiacie się skąd ta ilość endorfin we mnie, to już wyjaśniam" - pisze do nas zawodniczka motocyklowa Dominika Orlik.

Dominika Orlin wróciła po 8 miesiącach przerwy do startów w zawodach. Oto co do nas napisała.

„Od razu zostałam rzucona na głęboką wodę ( w przenośni i dosłownie… bo ogromnej kałuży, albo raczej małego jeziorka na trasie 1 rundy Pucharu Polski nie zabrakło! ) Przyznać się też muszę, że jadąc do Kalisz POMORSKIEGO gór się nie spodziewałam… ale, że życie lubi zaskakiwać to ku moim o333om ukazały się ogromne, kręte podjazdy… a co za tym idzie, w tym przypadku raczej jedzie… również i hardcorowe zjazdy miedzy drzewami, pełne kamieni i korzeni ( dobrze, że założyłam nowe gogle Vue od Foxa, które mają ogromną szybkę… bo inaczej ciężko by było ogarnąć je w całości wzrokiem 🙂 ) Najlepszym przykładem poziomu trudności było to, że w kilku klasach żaden zawodnik nie ukończył zawodów, a frekwencja piękniejszej strony enduro nie dopisała… za to dopisała pogada,  miła atmosfera i świetna organizacja zawodów…

Dopisała też moja forma o którą trosze333kę się obawiałam, ale z uśmiechem na twarzy melduję, że podołałam zadaniu i poszło mi lepiej niż się spodziewałam. O333ywiscie było kilka niespodzianek, takich jak kąpiel w w.w kałuży, kilku bliższych kontaktów z ziemią w celu sprawdzenia jej twardości (sprawdziłam na własnej skórze, momentami była nawet bardzo twarda, a 333asami tak miękka, że mój motocykl postanowił pozostać w niej na dłużej 🙂 ).  Ale właśnie za to kocham enduro… za wyzwanie, za niespodzianki, za kąpiele błotne, wycisk i uśmiech jaki maluje pod moim kaskiem!

Podsumowując, do domu wracam z zasłużonym pucharem za 2 miejsce, masą dobrych wspomnień i piachu w butach.

333asu na odpo333ynek jednak nie ma za dużo, bo już w czwartek mam trening przed 1 rundą…. PUCHARU POLSKI PITBIKE SUPERMOTO w którym wystartuję w tym roku!

Nowa dyscyplina, nowy teren…a właściwie asfalt, nowe wyzwanie, nowy motocykl YCF i nowe doświad333enia 🙂 Aż, że wszystko to uwielbiam, to nie mogę się do333ekać jazdy na tym małym (ale szalonym) motocyklu! To będzie ciekawy sezon.

Puchar Polski Enduro:

– Kalisz Pomorski   12/13 maja
– Wałbrzych           16/17 czerwca
– Malechowo         14/15 lipca
– Romanówka        25/26 sierpnia

Puchar Europy Enduro:

-Kielce                   15/16 września

Red Bull 111 Megawatt:

– Bełchatów          8/9 września

Puchar Polski Pit Bike Supermoto:

– Bydgoszcz           19 maja

– Toruń                     3 czerwca

– Koszalin                 8 lipca

– Koszalin         26 sierpnia

– Toruń             30 września

„Polski Dakar Mielno” :

-Mielno                  9/10 czerwca

 

Powodzenia!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze