Dominika Orlik wraca do ścigania!

Dominika Orlik wraca do ścigania!

31 maja 2018
"Pisze do Was właśnie najszczęśliwsza dziewczyna na świecie! A jeśli zastanawiacie się skąd ta ilość endorfin we mnie, to już wyjaśniam" - pisze do nas zawodniczka motocyklowa Dominika Orlik.

Dominika Orlin wróciła po 8 miesiącach przerwy do startów w zawodach. Oto co do nas napisała.

"Od razu zostałam rzucona na głęboką wodę ( w przenośni i dosłownie... bo ogromnej kałuży, albo raczej małego jeziorka na trasie 1 rundy Pucharu Polski nie zabrakło! ) Przyznać się też muszę, że jadąc do Kalisz POMORSKIEGO gór się nie spodziewałam... ale, że życie lubi zaskakiwać to ku moim o333om ukazały się ogromne, kręte podjazdy... a co za tym idzie, w tym przypadku raczej jedzie... również i hardcorowe zjazdy miedzy drzewami, pełne kamieni i korzeni ( dobrze, że założyłam nowe gogle Vue od Foxa, które mają ogromną szybkę... bo inaczej ciężko by było ogarnąć je w całości wzrokiem :) ) Najlepszym przykładem poziomu trudności było to, że w kilku klasach żaden zawodnik nie ukończył zawodów, a frekwencja piękniejszej strony enduro nie dopisała... za to dopisała pogada,  miła atmosfera i świetna organizacja zawodów...

Dopisała też moja forma o którą trosze333kę się obawiałam, ale z uśmiechem na twarzy melduję, że podołałam zadaniu i poszło mi lepiej niż się spodziewałam. O333ywiscie było kilka niespodzianek, takich jak kąpiel w w.w kałuży, kilku bliższych kontaktów z ziemią w celu sprawdzenia jej twardości (sprawdziłam na własnej skórze, momentami była nawet bardzo twarda, a 333asami tak miękka, że mój motocykl postanowił pozostać w niej na dłużej :) ).  Ale właśnie za to kocham enduro... za wyzwanie, za niespodzianki, za kąpiele błotne, wycisk i uśmiech jaki maluje pod moim kaskiem!

Podsumowując, do domu wracam z zasłużonym pucharem za 2 miejsce, masą dobrych wspomnień i piachu w butach.

333asu na odpo333ynek jednak nie ma za dużo, bo już w czwartek mam trening przed 1 rundą.... PUCHARU POLSKI PITBIKE SUPERMOTO w którym wystartuję w tym roku!

Nowa dyscyplina, nowy teren...a właściwie asfalt, nowe wyzwanie, nowy motocykl YCF i nowe doświad333enia :) Aż, że wszystko to uwielbiam, to nie mogę się do333ekać jazdy na tym małym (ale szalonym) motocyklu! To będzie ciekawy sezon.

Puchar Polski Enduro:

- Kalisz Pomorski   12/13 maja
- Wałbrzych           16/17 czerwca
- Malechowo         14/15 lipca
- Romanówka        25/26 sierpnia

Puchar Europy Enduro:

-Kielce                   15/16 września

Red Bull 111 Megawatt:

- Bełchatów          8/9 września

Puchar Polski Pit Bike Supermoto:

- Bydgoszcz           19 maja

- Toruń                     3 czerwca

- Koszalin                 8 lipca

- Koszalin         26 sierpnia

- Toruń             30 września

"Polski Dakar Mielno'' :

-Mielno                  9/10 czerwca

 

Powodzenia!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!