Do wygrania $1000 !

Pod hasłem - Miej swój wkład w przyszłość Formuły 1 - FOTA i LG udostępniły fanom F1 ankietę, w której chciałyby poznać naszą opinię na temat teraźniejszości i przyszłości Królowej Sportów Motorowych.

Wypełnienie ogólnoświatowej ankiety da każdemu możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania jednej z trzech nagród w wysokości 1000 USD w gotówce do wydania na produkty firmy LG. Ankietę firmuje również Haymarket Media Group, wydawca magazynu F1 Racing. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy otworzyć stronę znajdującą się pod adresem  http://www.lgf1racingfansurvey.com i odpowiedzieć na pytania dotyczące F1. Haymarket Media Group przygotowała aż 15 wersji językowych ankiety. Stowarzyszenie Zespołów F1 od czasu kiedy powstała zapowiada, że jej misją jest propagowanie tego sportu i przybliżanie go jego fanom. Dzięki badaniu przeprowadzonemu w zeszłym roku dowiedzieliśmy się kilku ważnych i użytecznych rzeczy. chcemy dowiedzieć się jeszcze więcej od szerszej rzeszy fanów i pracować nad propagowaniem Formuły 1 – powiedział niedawno szef FOTA Martin Whitmarsh.

Ankieta jest dostępna w dniach od 2 – 16 lutego 2010. Zwycięzcy ogłoszeni zostaną około 20 marca 2010. Zapraszamy do udziału wszystkich fanów F1, niech Wasz głos także kształtuje przyszłość F1!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze