Długoterminowy wynajem auta

Zastanawiasz się nad tym w jaki sposób nabyć fabrycznie nowy samochód? Musisz wymienić obecne auto, lub marzysz o zupełnie nowym egzemplarzu, prosto z salonu? Sytuacja na rynku motoryzacyjnym nie napawa optymizmem. Zewsząd docierają informacje o opóźnionych dostawach, brakach w wyposażeniu i zmiennej dostępności, co nie ułatwia podjęcia decyzji. Ale czy musisz kupować samochód, by móc się nim cieszyć? Sprawdź jakie możliwości daje wynajem auta na abonament.

Długoterminowy wynajem samochodu

Dzięki możliwościom jakie stwarza wynajem długoterminowy samochodu, nie trzeba już kupować fabrycznie nowego auta, by móc nim jeździć. Wynajem auta na abonament to coraz częściej rozważana i wybierana forma finansowania, dostępna nie tylko dla osób prowadzących działalność gospodarczą, ale również dla osób indywidualnych. Wynajmowane auto staje się pewnym i bezpiecznym rozwiązaniem, na dynamicznie zmieniające się czasy. 

Na czym polega wynajem auta na abonament?

Bazując na ofercie Qarsona prześledzimy w jaki sposób przebiega procedura wynajmu auta. To co wyróżnia firmę Qarson na tle konkurencji, to specyfika oferty i możliwość wynajmu samochodu wyłącznie na 12 miesięcy. Nowe auto co rok? Dlaczego nie. Oferowana długość wynajmu zapewnia dużą elastyczność w planowaniu. Decydując się na wynajem auta z Qarsona już na etapie konfiguracji oferty mamy podane wszystkie koszty, jakie będziemy musieli ponieść. Nie musimy się więc obawiać nieprzyjemnych niespodzianek. Co więcej, w cenie wynajmu zawarte są już ewentualne koszty przeglądówserwisu czy napraw gwarancyjnych, a decydując się na najem, przez cały rok jesteśmy pod opieką dedykowanego doradcy Qarsona. Jak więc wybrać i wynająć auto? 

Nowe auta z gwarancją jakości

Wszystkie samochody, które znajdziemy w ofercie Qarsona, to fabrycznie nowe auta objęte gwarancją producenta. Po wyborze modelu samochodu przechodzimy do strony produktowej, gdzie możemy samodzielnie dokonać konfiguracji oferty i dodając interesujące nas pakiety dodatkowe, stworzyć połączenie na miarę swoich potrzeb. Łączny koszt wynajmu składa się z jednorazowej opłaty startowej, której wysokość jest zależna od rodzaju wybranego modelu oraz miesięcznej opłaty abonamentowej, która rośnie lub maleje w zależności od tego jakie pakiety dodatkowe dodajemy do oferty. 

Stała wysokość opłat zapewnia komfort w planowaniu rocznego budżetu. Wynajmując auto nie musimy przejmować się nieoczekiwanymi naprawami, serwisem czy wymianą części. Nie musimy się również martwić o jakość wyposażenia naszego samochodu. Do oferty Qarsona trafiają tylko wersje, które są najbardziej pożądane na rynku. Systemy bezpieczeństwa, akcesoria multimedialne, wszystko skonfigurowane tak, by zapewniało jak największy komfort podróży, niezależnie od tego jakiej klasy auto wybierzemy. 

Limit kilometrów

W podstawowym pakiecie abonamentowym dostępny jest limit 10 tysięcy kilometrów, który można wykorzystać w ciągu roku. Wbrew pozorom to typowy przebieg dla auta miejskiego, używanego do codziennych dojazdów do pracy. Jeśli jednak wiemy już na starcie, że to dla nas za mało, to odpłatnie możemy zwiększyć limit kilometrów. W zależności od naszych potrzeb limit można powiększyć o dodatkowe 2,5, 5, 10 lub 15 tysięcy kilometrów, maksymalnie otrzymując limit 25 tysięcy kilometrów. A co jeśli przekroczymy limit? Bez obaw, nie wiąże się to ani z karą ani koniecznością zwrotu pojazdu. Przy przekroczeniu wybranego limitu obowiązują dodatkowe opłaty uzależnione od modelu auta i uwzględnione w ofercie na etapie konfiguracji. 

Po roku przedłuż umowę i wymień na nowe

Największa zalety auta na abonament? Elastyczność i poczucie bezpieczeństwa. Klienci, którzy raz zdecydowali się na wynajem auta, zwykle wracają, dlaczego? Mówi się o wygodzie i komforcie, o spokojnym użytkowaniu auta bez dodatkowych obowiązków. Wybierając jednoroczny wynajem długoterminowy osoby prywatne mogą cieszyć się z salonowego samochodu, bez inwestowania znacznej ilości gotówki, a stałe, miesięczne opłaty łatwo włączyć do domowego budżetu. Sprawdź ofertę aut na abonament w Qarsonie, może właśnie tam znajdziesz swój nowy samochód?

Artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze