Discover More 2016 – wyprawa marzeń na motocyklach Harley-Davidson

Zwycięzca konkursu Discover More 2016 może odbyć wraz z towarzyszem 2-tygodniową podróż motocyklami Harley-Davidson. Szczęśliwcy otrzymają dodatkowo 20 000 PLN na bieżące wydatki i pokrycie kosztów podróży.

Aby wziąć udział w konkursie Harley-Davidson® Discover More 2016 wystarczy wejść na www.h-d.com/discovermore, wymyślić hasło konkursowe oraz zarezerwować i skorzystać z jazdy próbnej wybranym modelem motocykla. Z krótkiej przejażdżki w Polsce może wyniknąć 2-tygodniowa podróż marzeń po Hiszpanii czy Stanach Zjednoczonych, lub jakimkolwiek innym zakątku świata – odbiór i zwrot motocykli w wybranym punkcie sieci autoryzowanych wypożyczalni Harley-Davidson (Harley-Davidson Authorized Rentals). 

W tym roku konkurs jest organizowany w Polsce niezależnie od reszty Europy, co oznacza, że jedna nagroda przypadnie w udziale osobie, która weźmie udział w polskiej edycji. 

Trzecia edycja Discover More nie mogła wystartować w bardziej sprzyjającym czasie. Najnowsze badania social listeningowe potwierdzają, że styczeń i luty to rzeczywiście depresyjne miesiące; z roku na rok rośnie w Europie liczba wyszukiwań frazy Blue Monday (który zasłynął jako najbardziej depresyjny dzień w roku); największy – aż 94% wzrost odnotowano w Niemczech. 

Można śmiało stwierdzić, że lek na zimową chandrę znajdziesz niekoniecznie w aptece, lecz w Harley-Davidson – jak sugerują też badania w sieci, szczególnie polecana jest jazda próbna motocyklem Harley. Kiedy porównamy profil osobowościowy użytkownika Twittera @HarleyDavidson z profilami użytkowników konkurencji okazuje się, że ci pierwsi przejawiają daleko większą ekstrawersję (53%) oraz ugodowość (48.5%). Badania pokazują, że ekstrawersja idzie w parze z szeroko pojętą pomyślnością oraz poczuciem szczęścia, natomiast ugodowość zwiększa prawdopodobieństwo występowania w życiu pozytywnych doświadczeń. I wszystko staje się jasne – jazda motocyklem Harley uszczęśliwia! 

 

„Wielu ruszyło na podbój drogi w ślad za zwycięzcą zeszłorocznej edycji Discover More Luisem Castillą, i doświadczyło magii, jaka towarzyszy podróży motocyklem Harley-Davidson”, powiedział Dyrektor Marketingu EMEA Mike Johnstone. “Discover More 2016 stworzyliśmy po to, aby jeszcze więcej osób miało szansę wygrać i poznać prawdziwy smak jazdy motocyklem turystycznym Harley-Davidson, w dowolnym zakątku świata. Chcemy, aby w tym roku zwycięzca i jego kompan odbyli podróż na swoich zasadach i podążyli w wybranym przez siebie kierunku. Ciekawi nas bardzo, na jaką trasę się zdecydują”. 

Udział w konkursie Discover More 2016

Aby wygrać wymarzoną podróż, wystarczy odbyć jazdę próbną na jednym z sześciu modeli motocykli (Superlow® 1200T, Heritage Softail® Classic, Road King® Classic, Street Glide® Special, Road Glide® Special lub Ultra Limited) w jednym z autoryzowanych salonów dealerskich Harley-Davidson w Polsce oraz wymyślić hasło konkursowe – rezerwacja jazd i Regulamin  Konkursu dostępne są na stronie: www.h-d.com/discovermore. Na potrzeby dwutygodniowej wyprawy zwycięzca oraz wybrany towarzysz jego podróży otrzymają do dyspozycji dwa motocykle turystyczne Harley-Davidson oraz 20 000 PLN na pokrycie kosztów podróży. Zgłoszenia konkursowe i rezerwacje jazd będą przyjmowane od 15 marca do 30 kwietnia 2016r. (Jazdy próbne do konkursu będą się odbywać do 15 maja 2016).

Zwycięzca zeszłorocznej edycji Discover More Luis Castilla – wybrany spośród 10 000 kandydatów z 27 krajów – odbył dwumiesięczną wyprawę modelem Street Glide Special, w pełni sfinansowaną przez Harley-Davidson. Castilla przemierzył najbardziej spektakularne trasy Europy – odkrywając po drodze rozmaitość kultur, krajobrazów i dźwięków. Aby obejrzeć relację z jego podróży, wejdź na www.greatestrides.eu .

https://www.youtube.com/watch?v=E-LXc-SSpqY

Przeprowadzone przy okazji konkursu, badanie wypowiedzi internautów pokazuje, że przejażdżka motocyklem Harley-Davidson to prawdopodobnie najlepszy sposób na zimową depresję.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze