Debiut Mitsubishi Colt Air w polskich salonach

Limitowana i jak do tej pory najmniejsza wersja Mitsubishi Colt o nazwie Colt Air pojawia się właśnie w polskich salonach. W placówkach Mitsubishi można już też zamawiać modele 2012, również z bogatszym wyposażeniem.

Mitsubishi Colt Air to 3-drzwiowa wersja modelu, stworzona na bazie 1.3 Invite. Jest niewielki i dostępny wprawdzie wyłącznie w kolorze białym, ale za to oferuje długą listę opcjonalnego wyposażenia. W zależności od chęci i potrzeb klienci mogą się zdecydować na 15-calowe, aluminiowe obręcze kół, listwy boczne w kolorze czarnym, pakiet stylizacyjny na nadkola, przyciemniane szyby, aluminiowe listwy progowe, srebrne ramki nawiewów, dywaniki Premium  z haftowanym logo AIR  i emblemat z napisem COLT AIR na tylnej klapie oraz komplet opon zimowych ze stalowymi obręczami kół.

Mitsubishi Colt Air
fot. Mitsubishi

Silnik Colt Air ma pojemność 1,3 litra i moc 95 KM. Samochód został wyposażony w przednie i boczne poduszki bezpieczeństwa, układ ABS i EBD z systemem wspomagania hamowania BAS, półautomatyczną klimatyzację, centralny zamek ze sterowaniem w kluczyku, regulowane reflektory halogenowe, tylną lampę przeciwmgielna, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne oraz radio CD/MP3 i wejściem AUX z 4 głośnikami. Jest dostępny w cenie 46 990 zł.

Mitsubishi Colt Air
fot. Mitsubishi

Można już także w polskich salonach kupić model Mitsubishi Colt 1.3 Invite, wyprodukowany w 2012 w nowej specyfikacji, z dodatkowymi bocznymi poduszkami powietrznymi i fabrycznym radiem CD.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze