Debiut Mazda CX-30 na Verva Street Racing

Tuż po premierze w Gdyni Mazda CX-30 trafi do polskich salonów, a pierwsze zamówione egzemplarze – do klientów, bo od lipca trwa zbieranie zamówień na ten model.

W najbliższy weekend 24 i 25 sierpnia w Gdyni odbędzie się jubileuszowa 10. Edycja Verva Street Racing. Podczas tego wyjątkowego święta motoryzacji Mazda po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje szerokiej publiczności swojego najnowszego SUV-a – Mazdę CX-30.

Mazda CX-30 bazuje na Nowej Maździe 3 i dzieli z nią nową płytę podłogową, silniki z rodziny Skyactiv, rozwiązania podnoszące komfort i systemy bezpieczeństw iActivsense. Nowy SUV dostępny jest z napędem na przednią oś i wszystkie koła iActiv AWD, oraz z przełomowym silnikiem Skyactiv-X, który łączy zalety jednostek wysokoprężnych i benzynowych, czyli niskie zużycie paliwa i emisję z szybką reakcją na gaz oraz wysokoobrotowym charakterem. 

Nowa Mazda CX-30 będzie czekać na fanów motoryzacji na stoisku Mazdy BMG Goworowski podczas VERVA Street Racing w Gdyni przy Skwerze Kościuszki w najbliższy weekend 24 i 25 sierpnia. Impreza odbywa się w godzinach 12:00-19:00 w sobotę i 10:00-17:00 w niedzielę. Widzowie będą mogli podziwiać widowiskowe wyścigi na trzech torach, w tym dynamiczny pokaz zespołu F1 ROKiT Williams Racing Team w wykonaniu jego kierowców – Roberta Kubicy i George’a Russella. Wstęp i udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Ładnie się zapowiada 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Jak na japońca jest ok, ale te linie nadwozia mogły być lepiej poprowadzone. Rav4 wygląda zupełnie inaczej, lepiej

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze