Edyta Klim

Dbanie o bezpieczeństwo na drogach po szkocku (video)

Kampania "Don’t Risk It" ma na celu poprawę bezpieczeństwa na szkockich drogach. Na szczególną uwagę zasługują filmy edukacyjne, skierowane do motocyklistów.

Rządowa kampania „Don’t Risk It” w Szkocji dotyczy bezpieczeństwa na drodze i porusza takie tematy jak: nadmierna prędkość, bezpieczne przewożenie dzieci, jazda po alkoholu, pasy bezpieczeństwa, zmęczenie kierowcy i jazda po wiejskich drogach Szkocji.

Kampania zachęca kierowców do przygotowania się na nieoczekiwane sytuacje na drogach krajowych, w celu zmniejszenia liczby ofiar śmiertelnych. Według statystyk ok. 58% wypadków ze skutkiem śmiertelnym w Szkocji ma miejsce na drogach wiejskich.

http://dontriskit.info

Dodatkowa kampania powstała specjalnie dla motocyklistów na stronie https://livefastdieold.scot/breathtaking-roads, gdzie oprócz edukacyjnych filmów znajdziecie też propozycje ciekawych tras oraz porady ekspertów.

Filmy edukacyjne dla motocyklistów są jedyne w swoim rodzaju. Ujęcia motocyklistów na tle obłędnych krajobrazów, dobrana muzyka i delikatne wskazówki/porady w formie graficznej. Piękne odzwierciedlenie motocyklowej pasji z nutką edukacji.

Jazda grupowa

Jazda motocyklem przez lasy

Jazda motocyklem przez góry

Jazda motocyklem wybrzeżem

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze