David Uhl i jego motocyklistki na płótnie

David Uhl i jego motocyklistki na płótnie
David Uhl to niezwykły artysta, którego inspirują nie tylko motocykle, ale także kobiety. I nie takie, pozujące obok motocykla, ale motocyklistki z pasją!

David Uhl i jego motocyklistki na płótnie
David Uhl to artysta urodzony w Toledo, który obecnie ma swoją pracownię i galerię w Arvada (Kolorado). W swoich obrazach często inspiruje się życiorysami niezwykłych kobiet, które w swoich czasach były na motocyklach pionierkami. Ma słabość do Harleya Davidsona, Elvisa i uwielbia lotnictwo, więc przeplata często te tematy.

Pierwszy jest zawsze obraz olejny, następnie David wykonuje pewną liczbę odbitek lub reprodukcji na płótnie. Każdą z nich podpisuje ręcznie, nadaje jej numer, certyfikat i sprzedaje. Ma już grupę lojalnych kolekcjonerów, a ceny w zależności od rozmiaru wynoszą od 895 do 2.250 dolarów.

Obrazy można zakupić na oficjalnej stronie artysty:http://www.uhlstudios.com

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 1 ]
Tommy Gun 2016-12-22 01:27
Świetne prace!
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.