Damski buzer od ICONa

Coraz więcej firm produkujących ubiory motocyklowe dostrzega motocyklistki i ich wyjątkowe potrzeby. Tym razem nasz wzrok skierowałyśmy na ochraniacze i buzery - specjalnie dla kobiet.

Damski buzer ICON
fot. ICON

Damska zbroja motocyklowa ICON Stryker, o budowie kamizelki posiada wszystkie właściwości standardowego buzera, ale jest skonstruowana idealnie pod kobiecą sylwetkę.  Z tyłu pancerz jest nieco krótszy, co zapewnia kobiecie wygodę podczas jazdy.  Zmiany dotyczą też rzepów i pas taliowego. Dogodna regulacja gwarantuje swobodne dopasowanie kamizelki do każdej kobiecej sylwetki.

Według producenta wloty powietrza oraz regulowane paski przy ramionach zapewniają jeszcze większy komfort podczas jazdy. Zbroja bardzo stabilnie trzyma się na ciele jednocześnie swobodnie przepływa przez nią powietrze. Oczywiście główną funkcją zbroi jest ochrona pleców i barków gdzie mimo zmian w konstrukcji i budowie (w porównaniu do wersji męskiej) zbroja jest wyjątkowo bezpieczna, co za tym idzie spełnia obowiązujące normy certyfikatów CE.

Zbroja występuje w wersji czarnej z różowymi wstawkami – co ma natychmiast sugerować dla kogo została stworzona. Nam nie koniecznie różowy się podoba, ale producenci widać tylko w taki sposób mogą zaznaczyć „wyjątkowośc” produktu.

Kosz tego typu buzera to około 415 złotych.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Czy gdzieś jest szansa go kupić?

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze