Czy Tor Poznań zniknie z mapy? Wideo

Tory wyścigowe w Polsce można policzyć na palcach jednej ręki. Jednak niebawem może się okazać, że zostaną po nich tylko wspomnienia. W tym tygodniu rozpoczyna się akcja ratowania Toru Poznań, który może zostać zlikwidowany.

Kilka tygodni temu w sieci rozpętała się burza po wypowiedziach prezydenta Poznania, Jacka Jaśkowiaka. Według niego tor należy zlikwidować, ponieważ generuje uciążliwy hałas oraz niedogodności dla okolicznych mieszkańców. 

Wielu Poznaniaków nie zgadza się z jego zdaniem i zamierza zaprotestować przed likwidacją kultowego obiektu. Na razie działania koncertują się w internecie, gdzie pozytywnie wypowiedziało się w tej kwestii już kilka tysięcy ludzi. Organizatorzy akcji zamierzają zebrać co najmniej kilkanaście tysięcy deklaracji. 

Trzymamy kciuki za powodzenie projektu wstrzymania zamknięcia jednego z najlepszych obiektów wyścigowych w Polsce. Tymczasem posłuchajcie, co prezydent Poznania miał do powiedzenia w kwestii toru.

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Klasyka. Najpierw budują na obrzeżach, potem developer buduje tanie osiedla i wabi ludzi. Ludzie się wprowadzają na taki teren i zaczyna się marudzenie :/

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze