Czy to zlot fanów Mercedesa Klasy G?

Nie, to po prostu wesele w Armenii. Na parkingu przed kościołem stało zaparkowanych 25 egzemplarzy Mercedesa Klasy G z różnych epok.

Mercedes Klasy G może niebawem podzielić los Land Rovera Defendera. Mimo tego sprzedaż modelu stoi nadal na bardzo wysokim poziomie. Premiera tego samochodu miała miejsce w 1979 roku. Przez ten czas legendarna „Gelenda” trochę się zmieniła, ale nadal posiada klasyczny, kwadratowy kształt nadwozia i bardzo dobre właściwości terenowe. 

Auto cieszy się sporą popularnością, o czym może świadczyć fakt, że na jednym z wesel w Armenii pojawiło się aż 25 egzemplarzy G-Klasy, które wyróżniały się na tle innych, luksusowych samochodów parkujących w tym miejscu.

Nie wiemy, czy wszystkie samochody zostały wypożyczone w celu transportu gości, a może po prostu należały do zaproszonych. Można podejrzewać, że drogi w okolicy nie są w najlepszym stanie, a takie auta poradzą sobie w najtrudniejszych warunkach. Jednak, jak widać na załączonym obrazku, G-Klasy nie miały nawet brudnych opon.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze