Czy to najdziwniejszy wypadek w historii wyścigów?

Czy to najdziwniejszy wypadek w historii wyścigów?
Różne nietypowe sytuacje można czasem zobaczyć podczas wyścigów, ale ta zdecydowanie należy do jednych z najdziwniejszych.

Do wypadku doszło niedługo po starcie drugiego wyścigu w ramach Porsche Carrera Cup France. Nastąpił kontakt między trzema samochodami na dohamowaniu do zakrętu, w wyniku którego żadne z aut nie zostało poważnie uszkodzone, ale dwóch zawodników musiało pożegnać się z dalszą jazdą.

Porsche Julesa Gounona tak niefortunnie spotkało się z autem Joffrey'a De Nardy’ego, że znalazło się na jego dachu. 911 ułożyło się wręcz idealnie, przód tylko podpierając na wielkim spojlerze.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.