Czy Nissan Juke jest intrygujący? Ankieta wśród pań

Podczas gdy miałyśmy do dyspozycji Nissana Juke, poprosiłyśmy przechodzące obok samochodu panie o opinie na jego temat. Jedne uważały, że jest tak brzydki, że aż ładny, drugie uznawały, że to istne dzieło sztuki, a więszkość pań szczególnie zachwycił design wnętrza.

Ciekawy przód samochodu ewidentnie przykuwa wzrok kobiet.
fot. Frendl

Na męskie zarzuty, co nam się właściwie w Juku podoba, postanowiłyśmy zareagować gremialnie – przepytałyśmy około 50 pań, z których większość podzieliła nasze zdanie. Ciemno czerwony kolor obudowy dźwini zmiany biegów, wygodne fotele, przyjazne kobiecie wnętrze sprawiają, że nie chce się z tego samochodu wysiadać.

Jednak duży odesetek pań podkreślało też swój podziw nad niebanalnym wyglądem, zwłaszcza przedniej części nadwozia, wychwalało oryginalny wzór reflektorów, czy ogólną sylwetkę samochodu. 3/4 kobiet uznało Nissan Juke za wyróżniającego się na drodze – wszystkie by się za nim z ciekawością obejrzały.

 

Panie ujęła stylizacja wnętrza Nissana Juke.
fot. Frendl

Połowa pytanych kobiet, po dokładnych oględzinach samochodu uważała go za idealny do miasta, na zakupy, czy na wypad ze znajomymi poza aglomerację. Na wyróżnienie – ich zdaniem – zasługiwał praktycznie ukształtowany bagażnik i spora ilość miejsca na nogi na tylnej kanapie. Panie – singielki zwróciły szczególną uwagę na liczbę schowków i ich odleglość od kierowcy – tutaj nie było żadnego zarzutu. Wyjątkowo spodobała się półka pod radiem, a przed dźwignią zmiany biegów, na której można położyć telefon.

Podsumowując: albo trafiłyśmy na panie o podobnych gustach, albo rzeczywiście kobiety w Nissanie Juke dostrzegają same zalety. Nawet te ankietowane, którym nie odpowiadał wygląd tego modelu, rozpływały się nad jego wnętrzem i funkcjonalnością.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze