Cztery topowe kluby piłkarskie zagrają w Audi Cup 2017

Data piątej edycji turnieju Audi Cup została już potwierdzona. 1 i 2 sierpnia, na zaproszenie czterech pierścieni, na monachijskim stadionie Allianz Arena zmierzą się ze sobą cztery topowe europejskie kluby piłkarskie.

Audi ogłosiło właśnie pierwszych uczestników turnieju i uruchomiło przedsprzedaż biletów na to wydarzenie. Techniczną nowinką była konferencja prasowa trenerów pierwszych trzech zaproszonych zespołów, przeprowadzona metodą holograficznej transmisji video.

Oprócz gospodarzy, klubu Bayern Monachium, swe uczestnictwo w rozgrywkach zapewniły dwa inne słynne kluby: FC Liverpool i Atletico Madryt. Gdy zestawimy osiągnięcia tych trzech drużyn razem, okaże się, że wspólnie aż 55 razy zdobyły one tytuły mistrzów w swoich krajach. Czwarty uczestnik turnieju zostanie ogłoszony już wkrótce. „Przed nami dwa dni rozgrywek piłkarskich na najwyższym poziomie. Turniej Audi Cup wyrósł nam na prawdziwą instytucję. Biorą w nim udział drużyny największego kalibru, a niesamowita atmosfera stadionu Allianz Arena dodatkowo wzmacnia światową sławę naszych rozgrywek” – mówi dr Dietmar Voggenreiter, szef marketingu i sprzedaży Audi AG.

Gdy Carlo Ancelotti zajmował swój fotel na zapowiadającej wydarzenie konferencji prasowej zorganizowanej w Monachium, jego koledzy trenerzy: Jürgen Klopp (Liverpool) i Diego Simeone (Atletico Madryt), dołączyli do niego jako trójwymiarowe hologramy. Zastosowana tu technika stereoskopowej transmisji, pozwala wyświetlać trójwymiarowe hologramy w czasie rzeczywistym i oglądać je bez potrzeby stosowania dodatkowych akcesoriów, takich jak specjalne okulary. Dzięki temu, zgromadzeni na konferencji dziennikarze mogli zadawać bezpośrednie pytania wszystkim trzem trenerom. Taka holograficzna konferencja prasowa, to absolutna nowość w światowym sporcie, nie wspominając już o tym, że Jürgen Klopp i Diego Simeone nie musieli przebyć ok. 5300 km i spędzić 15 godzin w podróży.

 „Fani futbolu będą mogli spędzić dwa wspaniałe dni na Allianz Arena, a ci, którzy nie będą mieli możliwości tu dotrzeć, zobaczą wszystko w telewizji. Z perspektywy sportu i kalendarza rozgrywek, Audi Cup, w którym wystąpią czołowe europejskie kluby, to doskonałe przygotowanie do sezonu rozpoczynającego się zaledwie kilka tygodni później” – podkreśla Karl-Heinz Rummenigge, prezes zarządu FC Bayern München AG.

W pierwszym dniu turnieju, we wtorek 1 sierpnia, rozegrane zostaną dwa mecze półfinałowe. Zespoły, które przegrają, powalczą o miejsce trzecie w meczu zaplanowanym na środę, 2 sierpnia. W tym samym dniu dwie zwycięskie drużyny zagrają o miejsce pierwsze. Mecze rozpoczynać się będą o godz. 17:45 i o 20:30. Widzowie będą zatem mogli w ciągu tych dwóch dni zobaczyć w akcji wszystkie cztery zespoły. Na stronie internetowej www.audicup.com ruszyła już przedsprzedaż biletów. Ceny za bilet jednodniowy rozpoczynają się już od 20 euro. Dwa lata temu bilety na wszystkie mecze na Allianz Arena wyprzedały się przed terminem. Osoby, którym nie uda się zdobyć wejściówek, ani przyjechać do Monachium, będą miały okazję zobaczyć wszystkie rozgrywki na żywo, w niemieckiej telewizji ARD „Das Erste”.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

nooo zapowiada sie mega to juz dzis 😀 haha dla zainteresowanych moge polecic tutaj do poczytania duzo opisane 😉 pozdrawiam kibicow z calej polski http://zagranie.com/audi-cup-europejskie-hity-w-polfinalach-turnieju/

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

nooo zapowiada sie mega to juz dzis 😀 haha dla zainteresowanych moge polecic tutaj do poczytania duzo opisane 😉 pozdrawiam kibicow z calej polski http://zagranie.com/audi-cup-europejskie-hity-w-polfinalach-turnieju/

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze