„Człowiek w białym kombinezonie. Stig, Le Mans i moje życie na wysokich obrotach” Ben Collins

15 czerwca swoją ogólnopolską premierę będzie miała głośna już książka Stiga z programu Top Gear, czyli kierowcy wyścigowego Bena Collinsa: "Człowiek w białym kombinezonie. Stig, Le Mans i moje życie na wysokich obrotach". Autor przyjedzie niebawem do Polski!

 

Okładka książki „Człowiek w białym kombinezonie. Stig, Le Mans i moje życie na wysokich obrotach”.
fot. wydawnictwo Insignis Media

W fascynującej autobiografii Ben Collins zdradza, jak trafił do Top Gear i został Stigiem oraz jak wyglądała jego praca na planie jednego z najpopularniejszych programów motoryzacyjnych na świecie, którą musiał godzić z wyczerpującym szkoleniem w brytyjskich wojskowych jednostkach specjalnych, ściganiem się w Le Mans i na innych torach Europy, Ameryki i Australii. Ben jeździł także jako kierowca kaskader w słynnych hollywoodzkich produkcjach, m.in. za kierownicą Astona Martina DBS w pościgu otwierającym film z Jamesem Bondem Quantum of Solace. Stał się też nieoficjalnym konsultantem do spraw bezpieczeństwa ekipy Top Gear, odgrywając kluczową rolę w epizodzie związanym z wypadkiem Richarda Hammonda w dragsterze Vampire. Był również gwiazdą efektownych pokazów Top Gear Live. Przez 7 lat Ben Collins pilnie strzegł tożsamości człowieka w białym kombinezonie, a wypracowana przez niego rutyna pozwoliła mu przez cały ten czas unikać zasadzek wścibskich dziennikarzy i wielu innych osób, których dręczyło pytanie: „kim jest Stig?”.

 

Dlaczego Ben Collins odszedł z Top Gear? Jak układała się jego współpraca z Jeremym Clarksonem, Jamesem Mayem, Richardem Hammondem oraz producentem programu Andym Wilmanem? Które gwiazdy w „samochodzie za rozsądną cenę” zapadły mu w pamięć najbardziej? O tych i o wielu innych niezwykle ciekawych epizodach z życia Bena Collinsa dowiecie się już niedługo tylko z książki „Człowiek w białym kombinezonie. Stig, Le Mans i moje życie na wysokich obrotach.”

Ale to nie wszystko. W dniach premiery książki Ben Collins przyjedzie do Polski, by udzielić wywiadów mediom, ale przede wszystkim – by spotkać się z fanami Stiga w Empiku Junior w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej. Spotkanie odbędzie się w czwartek 16 czerwca o godz. 17.00.

Wydawnictwo Insignis Media, polski wydawca autobiografii Bena Collinsa, ogłosiło też konkurs trwający do najbliższej niedzieli czyli 15 maja – specjalnie dla tych, którzy chcieliby otrzymać egzemplarze „Człowieka w białym kombinezonie” jeszcze przed oficjalną premierą. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zapoznać się z pierwszym rozdziałem książki, zamieszczonym na stronie wydawnictwa (www.insignis.pl) i odpowiedzieć na trzy pytania związane z tym fragmentem. Więcej szczegółów na stronie Insignis Media oraz na facebookowym profilu: www.facebook.com/Wydawnictwo.Insignis.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze