Czekoladowy smak Twizy

W jaki sposób połączyć pasję motoryzacyjną z upodobaniem do słodkości? Mistrz cukierniczy Pierre Herme’ specjalnie na 18. Targi Czekolady zaprojektował pyszne, bo ozdobione ciastkami Renault Twizy!

Targi odwiedziło ponad 135 tysięcy gości. Słodkie Twizy i czekoladowe misie z nadzieniem z ptasiego mleczka były pierwszym, co witało ich przy wejściu. Konkursowa część targów była w tym roku zainspirowana bajkami La Fointane’a – laureatem został 21-letni Paul Klein z Belfort, który do rywalizacji przygotowywał się od 9 miesięcy.

fot. Renault

Targom towarzyszył również pokaz mody, w tym roku pod nazwą „Nowe Światy Czekolady”. Pod okiem ambasadorów krajów, które są producentami czekolady – od Afryki po Brazylię, od Meksyku po Indie, nie zapominając o Azji z rewelacyjnymi karmelizowanymi ziarnami kakaowca z Wietnamu – przechadzały się modeli odziane w kreacje… do schrupania.

Na co dzień taki strój jest raczej mało praktyczny – bo co jeśli dopadnie nas nagły atak depresyjnego nastroju i nieopanowane pragnienie pochłonięcia czegoś słodkiego…?

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze