Cykl imprez motocyklowych na Torze Poznań: Speed-Day 2015 – terminy

W bezpiecznych warunkach na torze w Poznaniu, motocykliści mogą doskonalić swoje umiejętności podczas cyklu imprez Speed-Day 2015.

Speed-Day to impreza, która już na stałe wrosła w świadomość miłośników sportów motorowych. Na specjalnym torze w Poznaniu można sprawdzić swoje umiejętności, maszynę i znacząco podnieść poziom adrenaliny. W kontrolowanych warunkach można również bezpiecznie nauczyć się jak prawidłowo pokonać zakręt z zawrotną prędkością, spróbować swoich sił na śliskiej nawierzchni oraz zmierzyć czas na szybkiej prostej. Jednym słowem bezpiecznie doświadczyć wielkich emocji i poczuć zapach palonej gumy.

Jak jest na takim wydarzeniu? Przeczytaj relację naszej czytelniczki.

Śmiałkami opiekują się utytułowani zawodnicy Mistrzostw Polski oraz licencjonowani instruktorzy sportu motocyklowego. Mają oni rzetelną wiedzę techniczną. Każdy z nich może się pochwalić imponującym doświadczeniem w prowadzeniu motocykli. Speed-Day to nie tylko rwące R1, GSX-R czy RR-ki, to też ludzie na klasycznych GS-ach, Gold-Wing-ach czy 125-ach. By wziąć udział w wydarzeniu, nie trzeba być posiadaczem super maszyny.

Podobnie jak w ubiegłych latach, w Speed-Day w tym roku zaangażowała się marka Bridgestone, która od dawna związana jest ze sportem motocyklowym, miedzy innymi poprzez zaangażowanie w wyścigi Moto GP, dzięki czemu stale udoskonala swoje technologie opon do jednośladów. Opony Bridgestone Battlax R10 zostały wybrane przez instruktorów, którzy będą szkolić motocyklistów w zakresie bezpiecznej jazdy, zachowania na drodze i w wykonywaniu trudnych trików.

Kolejne spotkania Speed Day 2015:

08 – 09 czerwca, 18 – 19 czerwca i 25 – 26 czerwca

13 – 14 lipca, 20 – 21 lipca i 27 – 28 lipca

03 – 04 sierpnia, 13 – 14 sierpnia i 20 – 21 sierpnia

31/08 – 01września, 14 – 15 września

08 – 09 października

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze