Paula Lazarek

Cyber Supra – kuloodporny projekt od studia Flat Hat 3D. Przetrwa nawet kataklizm?

Studio projektowe Flat Hat 3D zaprojektowało niezwykłą Toyotę Suprę: Cyber ​​Supra to mieszanka opancerzonego SUV-a i Tesli Cybertruck.

Projekt Studio Hat 3D istnieje od 2018 roku, założycielem studia jest Ted Li. Projektanci już zdobyli kilka nagród za swoje projekty m.in. na targach SEMA Show. Studio wyspecjalizowało się w japońskich modelach samochodów i tworzy niecodzienne pomysły na stylizacje znanych już nam samochodów. 

Powierzchnia Cyber ​​Supry składa się głównie z nieregularnych trójkątów, co nadaje samochodowi nieco sportowego, dynaamicznego designu, ale także na pierwszy rzut oka sprawia, że Cyber Supra kojarzy nam się z kuloodpornym, opancerzonym czołgiem.

Cyber Supra - kuloodporny projekt od studia Flat Hat 3D

Cyber Supra wygląda bardzo bojowo i zadziornie. Projektanci zamontowali nowe światła tylne jak i przednie reflektory. Solidne, kwadratowe nadkola są pozostałością po projekcie Cybertruck Elona Muska. 

Ted Li nie zapowiedział jeszcze żadnych planów dotyczących dalszej realizacji projektu. Póki co, możemy cieszyć się tylko renderami tego masywnego samochodu. 

Cyber Supra - kuloodporny projekt od studia Flat Hat 3D

Japoński sportowiec wygląda obiecująco. Cyber ​​Supra nie byłby pierwszym opancerzonym samochodem sportowym – amerykański specjalista od pancerzy AddArmor właśnie zaprezentował opancerzone Ferrari 458 Speciale .

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze