Katarzyna Frendl

Crocsy dla dzieci z przypinkami z bajki Auta? Oto motoryzacyjne motywy jibbitz

Dzieci uwielbiają obcować z bohaterami swoich ulubionych filmów animowanych czy kreskówek. Wśród obuwia Crocs znajdziesz nie tylko bajkowe postacie, ale i inne motywy motoryzacyjne,

Kto raz miał do czynienia z butami marki Crocs ten wie, że można je personalizować. Wystarczy dokupić odpowiednią przypinkę Jibbitz, która idealnie pasuje do otworów w butach. Jeśli twoje dziecko lubi samochody, nie ma problemu – wybierz motyw, który najbardziej przypadnie mu do gustu i z jeszcze większą chęcią założy na swoje stopy wybrane buciki. Jest to też świetny sposób, żeby przekazać dany model ze starszego brata na siostrę lub odwrotnie, nie zabierając przy tym przyjemności przystrojenia przypinkami wskazującymi na daną płeć, kiedy dziecko wyraźnie chce zaznaczyć, że jest chłopcem lub dziewczynką. 

Przypinki do Crocsów z autami

Oczywiście, wśród przypinek jibbitz jest mnóstwo motywów z kreskówek i można nimi ozdobić zarówno sandały dla chłopca Crocs i dziewczynki. Są to postacie takie jak Snoopi, Jednorożec, Myszka Miki, Minionki, a także motywy z Krainy Lodu, Psiego Patrolu czy bajki Auta. To nazwy, które przewijają się w dziecięcych rozmowach od lat.

Takie Crocsy z autami z pewnością umilą poranki każdego malucha niechętnego do zakładania butów czy wychodzenia na dwór.

Na szczególne względy mogą też liczyć mali i duzi fani motoryzacji. Z jibbitz, czyli przypinkami do butów Crocs, z autobusami, wyścigówkami i betoniarkami, każdy fan samochodów będzie miał samopoczucie lepsze od samego rana – na wesoło można zaplanować poranne wyjście do przedszkola, szkoły, czy popołudniowe zabawy na podwórku. 

Do tego łatwość wpinania i wypinania powoduje, że zmieniając obuwie na inny rozmiar nie musisz rezygnować z jego personalizacji. 

Crocsy dla dzieci

Istnieją także inne rodzaje Crocsów dla dzieci – są to zarówno sandały, klapki, jak i kozaki, kapcie, czy nawet zimowe crocsy dla dzieci. Warto przed kupnem odpowiedniego obuwia zapoznać się z komentarzami na temat danego rodzaju, wpisując w przeglądarkę hasło np. sandały crocs dla dzieci – opinie – z pewnością unikniemy w ten sposób złego wyboru.

Marka Crocs powstała z myślą o produkcji obuwia, które stanie się najwygodniejszym obuwiem na całym świecie. Od początku stawiano na wygodę, bo ta daje nam poczucie ciągłego zadowolenia, dlatego do produkcji używa się lekkich i elastycznych materiałów. Zarówno wygodę jak i lekkość materiałów doceniają nie tylko dzieci, ale i dorośli.

Warto na koniec wspomnieć, że marka Crocs ma również misję, której same kibicujemy – by człowiek czuł się wszędzie wyjątkowo i komfortowo bez względu na płeć, religię, kolor skóry czy swoje polityczne przekonania. Dlatego marka uczestniczy we wszelkich możliwych działaniach na rzecz poprawy nierówności społecznych dając przekaz w postaci zabawnych, kolorowych butów, które można nosić na wiele sposobów i tworzyć oryginalne stylizacje od najmłodszych lat.

Obuwie marki Crocs dostępne jest w salonach firmowych oraz online na stronie crocs.pl.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze