Crazy Cart XL – elektryczny gokart dla „dużych dzieci”

Oto wyjątkowa propozycja dla miłośników motoryzacji, który już trochę wyrośli. Firma Razon przygotowała gokart elektryczny, który pozwala driftować i rozpędza się do 27 km/h.

Crazy Cart XL to najnowsza zabawka od firmy Razon. Na pierwszy rzut oka może przypominać pomniejszony wózek sklepowy, ale gdy tylko zagłębimy się w szczegóły, to szybko okaże się, że jest to całkiem niezła maszynka do zabawy. Producent z myślą o większych dzieciach, a nawet dorosłych przygotował wersję XL, która ma ograniczenie do 109 kg (masa kierowcy).

Pojazd napędza silnik o mocy 500W. Niby niewiele, ale lekka konstrukcja pozwala rozwinąć 27 km/h, a wysoki moment obrotowy silnika elektrycznego pozwala na łatwe wprowadzenie maszyny w poślizg. Ułatwia to specjalna dźwignia działająca na zasadzie hamulca ręcznego. Dzięki niej wprowadzimy gokarta w poślizg lub obrócimy go o 360 stopni. Bateria naładowana do pełna pozwala na ok. 40 minut zabawy. 

Tak naprawdę Crazy Cart XL to zabawka dla dorosłych, ale firma produkuje również wersję dla dzieci. Prezentowany na zdjęciu Crazy Car Shift to gokart rozpędzający się do 13 km/h. Jedynym minusem większej wersji jest cena wynosząca prawie 5 tys. zł. Mniejszy model kosztuje od 579 zł.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze