Cofając samochodem wpadła pod koła - "mistrzyni" parkowania

Cofając samochodem wpadła pod koła - "mistrzyni" parkowania
Do kuriozalnego zdarzenia doszło kilka dni temu w gdańskich Kowalach. Kobieta zaparkowała na prywatnym miejscu postojowym. Gdy na miejsce przyjechał właściciel zaczęła cofać, wysiadła z samochodu i prawie skończyła pod jego kołami.

Na jednym z parkingów w Gdańsku kamera monitoringu zarejestrowała nietypowe zdarzenie. Kobieta najpierw zajęła prywatne miejsce parkingowe i uszkodziła blokadę. Po chwili pojawił się właściciel tego miejsca. Wtedy kobieta zaczęła cofać, uszkadzając jeszcze mocniej blokadę. 

W pewnym momencie kobieta wysiada z samochodu, który cały czas cofał. Kobieta upada, będąc w połowie w samochodzie. Auto rusza do przodu i wtedy wpada pod koła własnego samochodu. Na szczęście sytuację zauważył przechodzień, który wskoczył do jadącego samochodu i go zatrzymał.

Żaden z uczestników tego zdarzenia nie ucierpiał. Kobieta uszkodziła tylko swój samochód i blokady zabezpieczające. Finalnie sprawa nie trafiła na policję. 

Zobaczcie nagranie z monitoringu.

MISTRZYNI

MISTRZYNI :D https://www.tvn24.pl/gdansk-cofajac-wpadla-pod-kola-swojego-samochodu,820674,s.html

Opublikowany przez Policja Pro na 8 marca 2018
Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.