Edyta Klim

Cochet Duo – przyczepa na 2 motocykle. Składana i opuszczana

Składana przyczepka Cochet Duo na dwa motocykle to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie dysponują powierzchnią do przechowywania tradycyjnej przyczepki. Jej wielką zaletą jest też opuszczana platforma. Producent posiada w ofercie również składaną przyczepkę na jeden motocykl Cochet Uno.

Jesteście parą motocyklistów, którzy nie lubią tracić czasu i nerwów na przedzieranie się przez miasta? Wolicie dowieźć jednoślady w Alpy i tam pośmigać po górskich przełęczach? Chcecie zabrać swoje motocykle do serwisu, albo po prostu przewieźć je z punktu A do B bez konieczności znoszenia trudów długiej podróży, niezależnie od złej pogody? Sposobem na taki przewóz jest przyczepa Cochet Duo.

Cochet Duo – przyczepa motocyklowa

Cochet to francuski producent sprzętu rolniczego, który w swojej ofercie ma trzy rodzaje przyczepek do przewozu małych pojazdów np. motocykli, quadów, lub kosiarek. Są one jakościowo wykonanie i wyjątkowo praktyczne. Główna funkcjonalność przyczepy jest taka, że można ją opuścić do ziemi przy załadunku, a po użyciu wygodnie złożyć i odstawić. Po złożeniu jest ta tyle kompaktowa, że nie zajmie dużo miejsca w garażu.

Cochet Duo – rodzaje przyczep

  • Przyczepka Uno jest przeznaczona do przewozu jednego jednośladu, ma ładowność 331 lub 431 kg;
  • Cochet Duo na dwa motocykle udźwignie 506 kg;
  • Chochet XL jest przystosowana do transportu do 460 kg.
Cochet Duo
Cochet Duo

Cochet Duo – przyczepa na dwa motocykle

Przyczepy Cochet Uno oraz Duo są tak składane, że można je przechowywać w pozycji pionowej, dlatego wygospodarowanie miejsca na nie nie stanowi problemu. Świetnym rozwiązaniem jest też mechaniczne opuszczanie poziomu platformy do ziemi, co ułatwia wprowadzenie motocykla lub wjechanie nim na przyczepkę.

Jak w kilku ruchach złożyć przyczepkę Cochet Duo? Robi się to minutę, bez użycia żadnych narzędzi.

A tak prezentuje się Cochet Uno.

Przyczepy Cochet obecnie są dostępne obecnie w punktach dystrybucji niemieckiej. Cena Cochet Uno to 3150 euro, a Duo można kupić za 4295 euro.

Więcej na : https://www.cochet.pro

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze