Coca cola dla małych fanów czterech kółek

Zabraniasz swojemu dziecku picia coca-coli za to czynisz setki prób by podchwyciło twoją motoryzacyjną pasję? Mamy na to sposób - samochód napędzany słynnym napojem. Każdy będzie zadowolony!

Dzieci chciałyby ją pić, a rodzice zdecydowanie nie chcą im na to pozwolić – jest przecież za słodka i zbyt szkodliwa. Słodycz Coca Coli da się jednak zamienić nie tylko w dziurawe mleczaki, ale i w uśmiech dziecka. To wszystko dzięki bio bateriom Sony, które mogą napędzić zdalnie sterowany samochód.

Bio baterie nie pojawiły się jeszcze w oficjalnej sprzedaży, ale już podczas targów Toy Forum można było zobaczyć napędzane nimi autko. W zawartej w bateriach Coca Cola dzięki dużej zawartości cukru dochodzi dzięki enzymom do rozbicia węglowodanów i, co za tym idzie, produkcji energii. Produktem końcowym  jest co ciekawe nie tylko pędzące autko, ale i…woda.

Niedługo dzięki Coca Coli nasze dziecko będzie miało naprawdę fajne zabawki, a my będziemy mogli tłumaczyć mu, że Cola to nie napój dla dzieci, a rodzaj benzyny do samochodu. Ciekawe, jak długo będzie w to wierzyć.

Chcecie sprawdzić jak działa napędzany na Colę samochód ? Obejrzyjcie filmik!

Źródło: Sony

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze