Co w Małopolsce powinien zobaczyć volkswagen touareg?

Kraków to malownicza stolica Małopolski. Pełna turystów ze wszystkich stron świata, zabytków i wielu niesamowitych wręcz miejsc. Kraków większości kierowców jest znany z intensywnego ruchu na drogach oraz całkiem przyjemnej obwodnicy, która prowadzi na autostradę A4.

SUV-y lubią autostrady, a volkswagen touareg tym bardziej. W damskich lub męskich rękach z elegancją i finezją pokonuje kolejne kilometry. Ułatwia to stały napęd na 4 koła 4MOTION, który gwarantuje bezpieczne i stabilne poruszanie się po trasie. Jazda po autostradzie z 3.0 V6 TDI z nawet 262 KM pod maską jest co prawda niezwykle przyjemna, lecz podczas zwiedzania Małopolski można przeżyć równie ciekawe oraz ciekawsze momenty.

Małopolskie zamki wśród malowniczych widoków
Jedne z najbardziej malowniczych tras Małopolski prowadzą wokół popularnych wśród turystów zamków w Nowym Wiśniczu oraz Niedzicy nad Jeziorem Czorsztyńskim. Obydwie pozwalają z jednej strony rozkoszować się fantastycznym widokiem zza szyby samochodu, a z drugiej pozwalają kierowcy na wypróbowanie sprawności oraz zwrotności touarega na podjazdach i zakrętach. Trasa wokół zamku w Nowym Wiśniczu wiedzie wśród malowniczych drzew, które w słoneczny dzień kładą się smukłymi liniami na lśniącym lakierze volkswagena touarega. Dla postronnych osób to bardzo przyjemny widok. Kierowcy zaś daje to z pewnością niesłychaną satysfakcję. Piękne auta słusznie powinny budzić podziw – tak jak volkswagen touareg. Motoryzacja jest pełna pozytywnych emocji, podobnie jak zapierające dech w piersiach widoki. Takie gwarantuje objazd wokół zamku w Niedzicy nad Jeziorem Czorsztyńskim. Warto się tam na chwilę zatrzymać. Można wtedy na przykład zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, gdzie na tle urokliwego jeziora będzie można uchwycić zdecydowane linie flagowego SUV – a VW. Trzeba przyznać, że volkswagen touareg świetnie prezentuje się na fotografiach. To jedna z podstawowych cech najlepszych modeli samochodów.

Coś tu nie gra?
Małopolska to ciekawe trasy samochodowe i intrygujące miejsca. Jednym z nich jest przełęcz Snozka, gdzie znajdują się niezwykle oryginalne Organy Hasiora. To 13 – metrowy pomnik, który w zamyśle ówczesnej władzy miał grać melodie na jej cześć. Artystyczna dusza Władysław Hasiora jednak na to nie pozwoliła. Volkswagen touareg umożliwia zaś komfortowe pokonanie podjazdu pod Snozkę, gdzie można urządzić sobie chwilowy postój. W tym czasie warto bardziej szczegółowo poznać historię Organów Hasiora. To również wyśmienita okazja na porządne, pamiątkowe zdjęcie. Niewątpliwą zaletą volkswagena touarega jest fakt, że zawsze chętnie pozuje do zdjęć.

Na tatrzańskich szlakach
Górzyste tereny Małopolski doskonale nadają się na wycieczki SUV – em. Miłośniczki oraz miłośnicy gór z pewnością będą chcieli wybrać się w Tatry, by tam móc podziwiać naturalne piękno gór oraz cieszyć się wrażeniami z jazdy, które zapewnia volkswagen touareg. Wybierając się w podróż po Podhalu warto przejechać się po drogach biegnących w pobliżu Polany Szymoszkowej. Przyjemne zakręty i jeszcze przyjemniejsze widoki sprawiają, że trzeba tam się po prostu wybrać. Gdyby volkswagen touareg potrafiłby mówić to z całą pewnością potwierdziłby, że tak faktycznie jest.

Przyjemność z podróżowania po Małopolsce i… nie tylko
Urokliwe zamki, osobliwe miejsca i piękne, górzyste tereny – to, a nawet o wiele więcej, może zaoferować Małopolska każdemu kierowcy, który poszukuje naprawdę ciekawych miejsc na przejażdżkę. Część z miłośniczek oraz miłośników motoryzacji chętnie pewnie chętnie wybrałaby się na opisane w tekście trasy, lecz ma problem z wyborem odpowiedniego pojazdu. Wspomniany w tytule volskwagen touareg to król wypraw dla przyjemności. Jest duży, wygodny, bezpieczny, zwinny, a jego ceny… dostępne są tutaj: http://www.volkswagen.pl/pl/modele/nowy-touareg/cenniki-i-katalog.html.

Małopolska to tylko jeden z regionów Polski, które warto przejechać wzdłuż i wszerz. Nasz kraj oferuje wiele innych ciekawych miejsc. Trzeba mieć całkiem sporo czasu, żeby objechać je wszystkie, lecz żyje się przecież tylko raz. Wspomnienia z wypraw są bezcenne, a volkswagen touareg jest podobno gotowy na wszystko. Wszystko, co najlepsze.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze