Co nowego w motocyklach BMW na 2013? Galeria

Firma BMW przygotowała kilka istotnych zmian w motocyklach przeznaczonych do produkcji w 2013 roku. Ponadto, wprowadzono ABS, jako opcję dostępną we wszystkich modelach. Nowe pakiety i lakierowania można zamawiać w europejskich salonach już od sierpnia 2012 roku.

BMW zapowiedziało wiele zmian, począwszy od nowych kolorów malowania, poprzez bogatą ofertę dla turystów, a skończywszy na wprowadzeniu systemu ABS w standardzie. Przedstawiamy krótką charakterystykę nowości BMW na 2013 rok.

ABS w standardzie
W 1988 roku firma ogłosiła pierwszą na świecie seryjną produkcję motocykli z systemem ABS. Dziś BMW robi kolejny krok i jako pierwszy producent jednośladów na świecie rozpoczyna wyposażanie wszystkich modeli w system ABS od roku 2013. Zmiana ta znacznie wyprzedza w czasie europejskie wymagania, według których montaż systemu ma być obowiązkowy dopiero od 2016 roku.

BMW F800R Dynamic package
W „Dynamic package” to kombinacja dodatkowych opcji i specjalnych akcesoriów, które mają podkreść dynamikę modelu BMW F800R. Pakiet zawiera: światło tylne LED’owe, LED’owe kierunkowskazy, spoiler silnika. „Dynamic package” dostępny ma być już od sierpnia, a jego cena w Niemczech wynosi 295 euro.

BMW F800R Touring package
To ma być idealny pakiet dla motocyklistów kochających podróże swoją F800R. Producent skupił się na zapewnieniu motocykliście komfortu jazdy oraz dużej powierzchni przeznaczonej na bagaż. Pakiet oferuje podgrzewane manetki, stelaż pod kufer, stopkę centralną, komputer pokładowy. Cena pakietu to 495 euro.

BMW S1000RR otrzyma nowy kolor nadwozia – siwy metaliczny „Granite”.
fot. BMW

W ofercie BMW możemy znaleźć także wiele zmian dotyczących lakierowania nadwozia.

– BMW G 650 GS –  wprowadzenie nowego malowania – słoneczna żółć. Wersja pomarańcz / czerwień nie będzie już dostępna.

– BMW R 1200 R – model ten od roku 2013 będzie dostępny w nowych malowaniach: niebieski metaliczny „Montego” oraz beżowy metaliczny „Magnesium”.

– BMW S 1000 RR – ten motocykl, jak wcześniej wspomniani poprzednicy, także otrzyma nowy kolor nadwozia, jakim jest siwy metaliczny „Granite”

BMW K 1300 S w nowych w kolorach: czarny metaliczny „Sapphire” oraz ciemny grafit metaliczny

BMW F 800 R zobaczymy w kolorach niebieski metaliczny „Racing” / alpejska biel „Allpine” oraz czarny metaliczny.

– kolor nadwozia nowego BMW K 1300 R, to czerwień „Racing”/ metaliczna czerń (ponadto, kupno tego motocykla gwarantuje w Niemczech otrzymanie sportowych opon w standardzie)

BMW K 1600 GT pojawi się w kolorach: metaliczny ciemny grafit, a także metaliczny niebieski „Montego”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze