Clarkson prezentuje jak szmuglować imigrantów

Trójka eks-prezenterów Top Gear znów wywołuje kontrowersje. W jednym z ostatnich odcinków The Grand Tour pokazali, jak przewozić przez granicę nielegalnych imigrantów.

Fala krytyki spadła na Clarksona, Hammonda i Maya po premierze czwartego epizodu The Grand Tour. Podczas programu emitowanego na stacji Amazon Prime znani dziennikarze zaprezentowali sposób na nielegalny transport pasażerów.

W rolę nielegalnego imigranta wcielił się Richard Hammond, którego ukryto pod tylnym zderzakiem w Audi TT. Pozostali prezenterzy poprosili widzów, żeby znaleźli popularnego „chomika”, ale mimo usilnych prób, próba się nie powiodła.

Po chwili Jeremy Clarkson odsłonił miejsce, w którym schował się Hammond sugerując, że jest to dużo lepsza metoda niż ukrywanie się na tyle kontenera. Scena przypadła do gustu wielu widzom, ale została równie mocno skrytykowana, także przez polityków.

W nowym show sponsorowanym przez firmę Amazon, trójka znana z kontrowersyjnego poglądu na wiele tematów, może dowolnie realizować swoje pomysły, czego nie można było powiedzieć za czasów BBC.

A co Wy sądzicie o tego typu pomysłach?

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze