Clarkson, Hammond i May znów w Polsce! Wygraj wejściówki na VERVA Street Racing 2015

Verva Street Racing powróci do stolicy 24 października 2015. Zaproszenie do udziału w szóstej edycji wydarzenia ponownie przyjęli legendarni brytyjscy prezenterzy – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. Wygraj podwójną wejściówkę!

Szybkie i drogie super auta, niewiarygodne pokazy kaskaderskie, eksplozje i niewybredne poczucie humoru – kilkadziesiąt tysięcy widzów czeka pełne atrakcji motoryzacyjny spektakl. Clarkson, Hammond i May zaprezentują w Warszawie nowy program.

Tradycyjnie dzień z VERVA Street Racing rozpocznie się od Pit Party, zlokalizowanego na zewnętrznej promenadzie Stadionu Narodowego, gdzie na miłośników motoryzacji będą czekać wyczynowe auta różnych kategorii. Wieczór otworzą pokazy możliwości ekstremalnych pojazdów, z czołowymi kierowcami świata za kółkiem. Następnie płytę Stadionu Narodowego opanuje słynne trio by zaprezentować widowisko Clarkson, Hammond & May Live.

Richard Hammond wspomina ostatni występ w Warszawie w 2013. – Występowaliśmy przed 60-tysięczną widownią i to dopiero były emocje. W występach na żywo uwielbiamy to, że nie można nic poprawić – mówi prezenter.

– Dzięki gościnnym występom możemy poczuć się jak gwiazdy rocka. Tyle, że gwiazda rocka umie grać na jakimś instrumencie, a my nic nie umiemy. Cała nasza trójka przegrywa każdy wyścig. I to jest dopiero osiągnięcie – dodaje James Clarkson. – Widownia czeka w napięciu, myśląc, że na pewno coś pójdzie nie tak, bo zawsze nam coś nie wychodzi, z nadzieją, że i tym razem nie wyjdzie. I się nie myli.

Opel Manta świętuje 50. urodziny. Czy wiecie skąd wzięła się jego nazwa

Swoje wspomnienia z wizyty w Polsce na również James May: – Wcześniej dawaliśmy tylko jeden występ i tak też będzie tym razem, mamy więc tylko jedną szansę, żeby wszystko poszło dobrze. Występowanie na żywo to coś niepowtarzalnego. Podczas nagrań telewizyjnych myślimy: w razie czego się wytnie. Podczas występu na żywo wszystko widać i słychać, musi się udać za pierwszym razem. Widownia wybaczy drobne potknięcia, ale mimo wpadek trzeba grać dalej. Jest w tym element ryzyka i coś podniecającego.

Felix Baumgartner na VERVA Street Racing!
38 969,4 m – dokładnie z takiej wysokości trzy lata temu skoczył Felix Baumgartner, a już 24 października podczas VERVA Street Racing na Stadionie Narodowym w Warszawie sprawdzi swoje umiejętności za kierownicą. Pierwszy człowiek, który przekroczył prędkość dźwięku w locie swobodnym będzie gościem specjalnym największego motoryzacyjnego show w Polsce. Felix Baumgartner przyjął zaproszenie Kuby Przygońskiego, z którym wystartuje ramię w ramię, zderzak w zderzak w wielkim driftowym finale na płycie Stadionu Narodowego.

Bilety można kupić za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Ceny biletów w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym: 129,00 PLN, 159,00 PLN, 249,00 PLN. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20 %. W sprzedaży będą dostępne także wejściówki do specjalnej strefy VIP GOLD w cenie 999,00 PLN. Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich cena biletu to: 99,00 PLN. Ceny biletów nie obejmują wstępu na Pit Party. Dodatkową wejściówkę można nabyć w cenie 29,00 PLN. 

Zdobądź bilety na VERVA Street Racing dzięki Motocaina.pl!
Co zrobić, aby wygrać jedną z pięciu podwójnych wejściówek na VERVA Street Racing 2015? Wystarczy napisać w komentarzu pod tym artykułem uzasadnienie, dlaczego akurat Ty i to właśnie na tę imprezę, chcesz wygrać bilet? Najciekawsze, najbardziej kreatywne komentarze nagrodzimy jedną z pięciu podwójnych wejściówek na VERVA Street Racing 2015. Konkurs trwa od teraz do 13 września do końca dnia (godzina 23.59). Zwycięzców ogłosimy 14 września. Powodzenia!

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Za idealną dziewczynę się uważam,
bo o głupoty się nie obrażam.
Żeby jeszcze tego było mało,
z moim chłopakiem tworzę parę zgraną.
A, że chłopaka mam wspaniałego,
postanowiłam wygrać bilety dla niego!
Powiecie, że banał, że to oklepane,
lecz ja przygotowuję mu urodziny odjechane!
I byłoby mu strasznie miło,
by być na tym wydarzeniu nam się poszczęściło.
On marzy o tym – to wam poręczam,
bo przy reklamie Top Gear mnie zamęcza.
I daję słowo, że się nie przeliczycie –
i ja na tej imprezie będę bawić się znakomicie.
Bo chociaż ukochany nałogowo Top Gear ogląda,
ja jadę tam głownie po autograf Hammonda!
Więc bardzo liczę, że się okaże,
że bilet i życzenia od Motocaina mu przekażę!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Chciałabym wygrać te bilety, ponieważ chciałabym spełnić marzenie swojej drugiej połówki. Poznaliśmy dzięki GS’om 500, na których spędziliśmy mase cennych chwil. Jako istota zakochana w dwóch kołach słowa nie chciałam słyszeć o jeździe samochodami,a tym bardziej oglądaniu tony programów o nim, a on usilnie namawiał mnie na naukę jazdy…i katował właśnie top gearem . Początkowo po leśnych drogach itd. Zaczęłam swoją przygodę z samochodami. Nie wchodząc w szczegóły, mamy teraz wspólną bmkę, którą kocham i codziennie wieczorem oglądamy trójkę z top geara do kolacji.

Pomijając to, nikt nie potrafi bawić się tak, jak my 🙂 a jak wygramy obiecuję, że prześlemy Wam zdjęcie z clarcsonem trzymajacym transparent z pozdrowieniami dla całej ekipy motocainy… Jakich sposobów nie trzeba było użyć, żeby go na moment złapać 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Nieodparta ochota, pobudek i powodów we mnie wiele drzemię
,By w wydarzeniu uczestniczyć, które poruszy niemal całą Ziemię!
Oto nadciągają wielkimi krokami atrakcje nie lada,Wydarzenie,
którego przegapić jednym słowem po prostu nie wypada!
Przed nami impreza motoryzacyjna pokroju niezwykłego,
Mająca w sobie coś tak bardzo przyciągającego.
W swoich genialnych występach pokażą się zawodowcy nietuzinkowi,
O emocjach jakie tu doświadczę, będę opowiadał kiedyś wnukowi.
Teraz kolejna odsłona tej imprezy ujrzy światło dzienne,
Jestem pewny, że będzie to dla mnie doświadczenie bardzo cenne.
Verva Racing Street to z pewnością moje środowisko,
Clarkson, Hammond i May zafundują nam wielkie widowisko.
Stadion Narodowy zostanie opanowany przez motoryzacyjnych wyjadaczy,
Niemożliwość bycia tam doprowadziłaby mnie niemal do rozpaczy.
Uczestnictwo w tegorocznej Verva Racing Street byłoby wyniosłą sprawą,
na której zajawkowi ludzie i wielkie emocje byłyby podstawą.
To właśnie wielka trójka z Top Gear zdobyła serce moje,
Za każdym razem wprowadzają mnie w najlepsze nastroje.
Jedyne o czym teraz marzę to zobaczyć ich i usłyszeć na żywo,
Ten show zapewne będzie dla mnie lepszy niż nie jedne warzywo!
Dlatego chciałbym zjawić się na Stadionie Narodowym koniecznie,
tu nie będzie potrzeba cudów, bym poczuł się bajecznie.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

test

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Bo oddam go pewnemu maniakowi który uwielbia ich tak samo jak ja, ale co tam niech mu będzie 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Jeśli wygram bilety to będę mogła wytłumaczyć mojemu pięcioletniemu synkowi, że gwiazdy z nieba nie spadają na darmo i życzenia, które „chwytają” po drodze spełniają się.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Mój szesnastoletni syn bardzo by się ucieszył, ponieważ fascynuję się motoryzacją. Zwłaszcza starymi amerykańskimi samochodami, chyba z lat dwudziestych. Uwielbia oglądać i czytać Top Gear. Jako czterolatek, kiedy nie potrafił jeszcze czytać, rozpoznawał bezbłędnie po kształcie i wyglądzie modele samochodów z katalogu Burago (było tam ok. 200 modeli). Zdobywając to zaproszenie zrobiłabym mu ogromną niespodziankę.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Poproszę wejściówki . Jestem fanem motoryzacji , ale nie stać mnie na nie.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Nigdy jeszcze nie byłem na imprezie organizowanej przez Vervę! Mieszkam daleko od Warszawy, ale jestem w stanie wsiąść w pociąg i dojechać do stolicy, żeby tylko móc zobaczyć najpopularniejszy program motoryzacyjny na żywo!

Dwuosobowa wejściówka?! Na pewno druga osoba nie będzie mniejszym psychofanem Top Gear ode mnie! Gwarantuje! To nie będzie zmarnowany bilet!

Proszę zatem pakować bilet, rezerwuję pkp, biorę wolne w pracy i widzimy się na Narodowym! 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Bo.. wejściówkę wygrać czas, „tylko jedną szansę masz” mówi me przeczucie, było by to wspaniałe uczucie, ujrzeć na live trzech muszkieterów bez telewizyjnych bajerów, więc high five i wejściówki mi daj!;-)

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Bo marzenia należy spełniać!!! A czy takie widowisko w dzień moich urodzin to nie podwójne spełnienie marzenia?

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Kiedy na scenę wchodzą chłopaki
Wiadomo, że dojdzie do draki 🙂
I dlatego muszę tam być,
Żeby nie dać szybko im się zmyć 😉

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Trzeba pomagać szczęściu!! a ponieważ dajecie szanse, to takiej szansy grzech nie wykorzystać 🙂 a nóż, widelec, łyżka – się uda? 🙂 a czemu akurat na tym wydarzeniu chciałabym być obecna? bo mam vervę, uwielbiam wyścigi, pojazdy silnikowe i oczywiście top gear’owców, których oglądam w każdej wolnej chwili, gdy pogody nie ma i na motocyklu jeździć się nie da 😉 Chciałabym więc móc obejrzeć ich na żywo!

Motocaina wejściówki na Verva Street Racing rozdaje,
gdy wygram, to wreszcie Clarksona, Hammonda i Maya na żywo obczaje!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Ja i mój chłopak bardzo byśmy się cieszyli, gdybyśmy wygrali wejściówki. Motoryzacja to temat który połączył nasze drogi. Spotkaliśmy się pierwszy raz na domówce u wspólnych znajomych, gdzie zaczęliśmy rozmawiać o naszym wspólnym hobby, którym są motocykle i motoryzacja. Dzięki niej stworzyliśmy nierozłączną parę, której motoryzacja ogólnie pojmując, towarzyszy na codzień 🙂 kiedy tylko nie jesteśmy w trasie, chętnie oglądamy wspólnie Top Gear. Wygranie wejściówek i bycie obecnym na tym wydarzeniu, pewnie stało by się ważnym i niezapomnianym przeżyciem dla nas dwojga i dla naszego związku 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

A ja bym chciała dla męża…zeby wziął kumpla ,który tak jak on uwielbia motoryzacje …niech jadą razem!meski wypad!!!zeby odreagowali życie codzienne!!!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Bo 24 pazdziernika kończyć będę męczące praktyki w areszcie i zobaczenie ekipy Top Gear byłoby najlepszym katharsis bo miesiącu oglądania świata „zza krat” ^^

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Idealny prezent dokładnie w dniu imienin męża, który z pasji i miłości do motoryzacji przebranżowił się z kucharza na lakiernika i wiele lat temu otworzył warsztat motoryzacyjny. Byłoby rewelacyjnie tak uczcić ten dzień 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Witam. Przeczytałem wszystkie książki Clarksona, obejrzałem wszystkie odcinki TG zobaczyć ich na żywo to dopiero zwieńczenie i spełnienie marzeń; ) pozdrawiam ja Tomasz Kusiak; )

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Jestem studentem. Tak samo moja dziewczyna 😀 chyba tyle wystarczy żeby dostać bilety na show 😀

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze