Clarkson, Hammond i May przyjadą do Polski!

Zanim zdążycie się stęsknić za charyzmatyczną trójką z Top Gear, znów pojawią się w Polsce na wielkim show, które odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Byli prezenterzy Top Gear znów wystąpią przed polską publicznością podczas Verva Street Racing. Jednak tym razem odbędzie się bez szyldu Top Gear. Impreza została przechrzczona na „Clarkson, Hammond and May LIVE”. 

Panowie chyba nie znoszą stanu spoczynku. Ledwo ucichły echa po głośnej zadymie z Clarksonem, a słynna trójka ponownie rusza w trasę. Tym razem znów na mapie nie zabraknie Polski, a konkretnie Stadionu Narodowego. 24 października odbędzie się tam szósta edycja Verva Street Racing, a główną atrakcją będą właśnie trzej starsi panowie. 

Bilety na to wydarzenie będą w sprzedaży już od środy, 13 maja, za pośrednictwem serwisu eBilet.pl oraz saloników Empik. Ceny startują od 129 złotych, a dostęp do strefy VIP to koszt 999 złotych. Dzieci w wieku 4-12 lat są objęte zniżką 20 procent. Osoby niepełnosprawne wjadą na wózkach inwalidzkich już od 99 złotych. Za wejście na Pit Party trzeba będzie dopłacić 29 złotych.

Po raz ostatni panowie gościli w Warszawie w 2013 roku, pod nazwą „Top Gear LIVE”. Wtedy ich występy oglądało 60 tysięcy ludzi. Relacja i galeria z tego wydarzenia tutaj.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze