Clarkson, Hammond i May dopiero jesienią

Wszyscy, którzy nie mogą się doczekać emisji pierwszego odcinka programu nagrywanego przez byłą ekipę Top Gear, muszą się uzbroić w cierpliwość. Kilka dni temu ujawniono, że program pojawi się na wizji dopiero jesienią.

Co jakiś czas Clarkson, Hammond i May przypominają o swojej obecności poprzez zdjęcia wyciekające z planu zdjęciowego programu, który nagrywają. Do dziś nie wiemy jak produkcja będzie się nazywać, mimo wcześniejszych przecieków na ten temat. Trójka potwierdziła, że nowy program zostanie wyemitowany dopiero jesienią. 

Trójka byłych gwiazdorów Top Gear brała udział w sesji pytań zadawanych przez użytkowników serwisu Reddit. James May zapytany o to, czy może sobie pozwolić na więcej przy nowym programie powiedział, że już w Top Gear mogli robić wszystko, na co mieli ochotę. Dodał też, że jedną niewątpliwych z zalet nowego programu będzie jego udział.

Nowy program będzie miał podobną formułę do Top Gear, ale zadebiutuje później niż produkcja BBC. Nowa ekipa motoryzacyjnego show produkowanego przez brytyjską stację będzie miałą szóstkę prowadzących.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze