Citroen świętuje w Paryżu

90 urodziny Citroena trwają, a marka cały czas hucznie i w oryginalny sposób je świętuje - tym razem w mieście zakochanych - Paryżu. Może warto się wybrać?

fot. Citroen

90 urodziny marki zbiegają się ze 120 urodzinami Wieży Eiffel’a. Czy może być więc lepsze miejsce świętowania podwójnego jubileuszu niż Paryż? Oczywiście nie! Lokalne z pozoru wydarzenie będzie miało charakter międzynarodowy, gdyż towarzyszyć mu będzie nadawana przez internet relacja na żywo. A co się będzie działo?

Przez trzy miesiące, począwszy od 22 października strzelistą wieżę oświetli 12 minutowa iluminacja, a oglądać ją będzie można… z jakżeby inaczej Citroenów C3. Dziesięć, rozstawionych w znanych punktach miasta samochodów, będzie dostępna widzom. Dzięki skierowaniu ich w stronę Wieży Eiffel’a będą one pełniły funkcję punktów widokowych, a panoramiczna szyba Zenith ma gwarantować niesamowite doznania i dobrą zabawę.

Ci z oglądających, którzy pozostaną przed monitorami swoich komputerów, będą mieli możliwość obejrzenia spektaklu w formacie 9/16 z różnych lokalizacji, właśnie przez szybę Citroena (każdy z samochód będzie wyposażony w kamerę rejestrującą na żywo wydarzenie).

Tegoroczne wydarzenie nie  jest pierwszym przypadkiem współpracy francuskiego producenta i symbolu Paryża – od 1925 do 1934 roku nazwa marki była wyświetlana na Wieży.

Bilet lotnicze do Paryża na koniec października to koszt 460 zł (bilety do kupienia np. Wizzair). Można więc wybrać się na wycieczkę i obejrzeć pokaz albo wybrać wirtualną podróż przez komputerem.

Źrodło: Citroen

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze