Citroen DS3 na pomoc dziesięcioletniej Izie

Jeden z czołowych polskich projektantów, Maciej Zień, wystawił na aukcję swojego Citroena, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc chorej dziewczynce.

fot. Citroen

Dziesięcioletnia Iza Gwóźdź cierpi na poważną, wrodzoną wadę serca i niedobór odporności. Szansą na normalne życie jest operacja w Monachium, na którą niestety jej rodzice nie mają pieniędzy. Dlatego też Citroen we współpracy z Maciejem Zieniem przekazał jego dotychczasowego, spersonalizowanego Citroena DS3 w topowej wersji Sport Chic na charytatywną aukcję.

Stylowy DS3 napędzany jest 1.6 litrowym silnikiem o mocy 153 koni mechanicznych. Prócz wyjątkowo modnego połączenia białego nadwozia i czarnego dachu, projektant spersonalizował dach i deskę rozdzielczą, dodając na te elementy wzory oparte na swoim logo. Jest to jedyny taki egzemplarz na świecie.

Licytacja trwała do wczoraj wieczorem i auto sprzedane zostało za ponad 56 tysięcy złotych.  Zwycięzca nie tylko kupił dobre i nowoczesne auto, a przede wszystkim zyskał świadomość, że pomógł chorej Izie. Dziewczynka wciąż ma wielką siłę walki i pomimo tak ciężkich problemów humor dopisuje jej bardziej niż niejednej, zdrowej osobie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze