Citroën DS3 w stroju od Yves Saint Laurent – galeria

Citroën DS3 to ładny gadżet dla miłośników mody i designu. Teraz przebiera się w nowe szaty, aby przywitać gości na wernisażu poświęconym wielkiemu projektantowi - Yves Saint Laurent.

fot. Citroen

Poprzez współpracę z artystą, który zrewolucjonizował kobiecą garderobę, Citroën potwierdza filozofię Créative Technologie. To właśnie DS3 w wersji fashion skonfigurowany w kolorach Yves Saint Laurent przewoził osobistości świata mody i kina do Małego Pałacu w Paryżu, gdzie odbył się pokaz. Wystawa zrealizowana przez fundację Pierre-Bergé – Yves Saint Laurent obejmuje ponad 300 strojów, które ukazują kontekst historyczny i kulturowy dzieła wielkiego projektanta, od jego początków u Diora w 1958 po emeryturę w 2002 roku. Publiczność po raz pierwszy będzie miała okazję odkryć zbiór legendarnych zdjęć Yves Saint Laurent wykonanych przez Jean-Loup Stieff w 1971 roku.

Citroën DS3, miejski samochód o zmysłowych liniach, wchodzi tym samym w świat mody łącząc atmosferę luksusu i wyjątkowości z elegancją i nonkonformizmem wielkiego projektanta Yves Saint Laurent.

Zobacz też samochód Chanel.

A tutaj zobaczysz samochody Louis Vuitton.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze