Ciężarówki i piękna kobieta – kalendarz na 2019 rok

Nie, drodzy panowie, to nie to, o czym właśnie pomyśleliście (przynajmniej niektórzy). W tym kalendarzu nie znajdziecie nagości, wyuzdanych pozycji modelek i dwuznacznych min. Tym razem powstał kalendarz łączący dwa, wydawałoby się odległe światy - pojazdy ciężarowe z olśniewającym pięknem Kamili Świerc, Miss Polski 2017.

Koniec roku sprzyja podsumowaniom i wspominaniu tego, co wydarzyło się w mijającym roku, co nas cieszyło i dawało siłę do dalszego działania. To czas konfrontacji planów z ich realizacją, a także wychwycenie tych najprzyjemniejszych chwil, do których będzie się wracało pamięcią nie raz, lecz kilka.

Dla Grupy Wróbel, jednego z największych dealerów marki Mercedes-Benz w Polsce, rok  2018 był wyjątkowy, także ze względu na współpracę z najpiękniejszą Polką, Kamilą Świerc, której efektem jest jeden z kalendarzy firmy na rok 2019. Zawarte w kalendarzu obrazy przedstawiają niezwykłe połączenie piękna i siły – Miss Polski 2017 oraz  równie utytułowanego Actrosa, flagowego modelu Mercedes-Benz Trucks.

Miss Polski i Master Truck of the Year!               
Oba tytuły świadczą o zwycięstwie w prestiżowych konkursach, wyłaniających to, co najlepsze i najpiękniejsze. Grupa Wróbel postanowiła przedstawić ten nietypowy duet w sesji zdjęciowej, która w ciekawy sposób zestawia dwa wymiary piękna. Już w pierwszym kadrze, z perspektywy lotu ptaka widzimy Actrosa i Miss Polski naprzeciw siebie. Pewność, gotowość do działania, z domieszką rywalizacji. To tutaj dwa silne charaktery spotykają się po raz pierwszy.

Olśniewająca Kamila Świerc, studentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku komunikacja wizerunkowa, swoją przygodę z Miss Polski rozpoczęła od startu w regionalnym konkursie organizowanym w Opolu. Rok 2018 był więc dla najpiękniejszej kobiety w naszym kraju niezwykle udany, ale też bardzo pracowity. Przed obiektywem czuje się i prezentuje bardzo dobrze, co widać na następnej karcie kalendarza, gdzie ze sportowej, pewnej postawy, przechodzimy do klasycznej kreacji Kamili. Na pierwszym planie stoi Kamila w czarnej sukni, z koroną na głowie, a Actros dumnie jej towarzyszy. W tej odsłonie posągowa wręcz Kamila i Mercedes są jak król i królowa.

I choć widzimy kontrastowe zestawienie czerni i bieli – naturalnych przeciwieństw, tworzą jednak perfekcyjną parę. Następny kadr to wystrzałowy wieczór w wielkim mieście należący do białego duetu. Przełom lipca/sierpnia prezentuje siłę, którą ma w sobie zarówno kobieta, jak i prezentowany tuż za nią silnik najnowszej generacji OM 471. Wydaje się, że dla każdego z nich nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Ten swoisty mariaż spina w całość ostatnia karta kalendarza, gdzie pewność, moc i śmiałe patrzenie w przyszłość zamykają rok. A może otwierają kolejny?      

Dostępne są tapety na pulpit ekranu z wybranymi zdjęciami z kalendarza Truck Grupa Wróbel 2019 – pobierz tapety 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze