Ciężarówki i piękna kobieta - kalendarz na 2019 rok

Ciężarówki i piękna kobieta - kalendarz na 2019 rok
Nie, drodzy panowie, to nie to, o czym właśnie pomyśleliście (przynajmniej niektórzy). W tym kalendarzu nie znajdziecie nagości, wyuzdanych pozycji modelek i dwuznacznych min. Tym razem powstał kalendarz łączący dwa, wydawałoby się odległe światy - pojazdy ciężarowe z olśniewającym pięknem Kamili Świerc, Miss Polski 2017.

Koniec roku sprzyja podsumowaniom i wspominaniu tego, co wydarzyło się w mijającym roku, co nas cieszyło i dawało siłę do dalszego działania. To czas konfrontacji planów z ich realizacją, a także wychwycenie tych najprzyjemniejszych chwil, do których będzie się wracało pamięcią nie raz, lecz kilka.

Dla Grupy Wróbel, jednego z największych dealerów marki Mercedes-Benz w Polsce, rok  2018 był wyjątkowy, także ze względu na współpracę z najpiękniejszą Polką, Kamilą Świerc, której efektem jest jeden z kalendarzy firmy na rok 2019. Zawarte w kalendarzu obrazy przedstawiają niezwykłe połączenie piękna i siły - Miss Polski 2017 oraz  równie utytułowanego Actrosa, flagowego modelu Mercedes-Benz Trucks.

Ciężarówki i piękna kobieta - kalendarz na 2019 rok

Miss Polski i Master Truck of the Year!               
Oba tytuły świadczą o zwycięstwie w prestiżowych konkursach, wyłaniających to, co najlepsze i najpiękniejsze. Grupa Wróbel postanowiła przedstawić ten nietypowy duet w sesji zdjęciowej, która w ciekawy sposób zestawia dwa wymiary piękna. Już w pierwszym kadrze, z perspektywy lotu ptaka widzimy Actrosa i Miss Polski naprzeciw siebie. Pewność, gotowość do działania, z domieszką rywalizacji. To tutaj dwa silne charaktery spotykają się po raz pierwszy.

Olśniewająca Kamila Świerc, studentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku komunikacja wizerunkowa, swoją przygodę z Miss Polski rozpoczęła od startu w regionalnym konkursie organizowanym w Opolu. Rok 2018 był więc dla najpiękniejszej kobiety w naszym kraju niezwykle udany, ale też bardzo pracowity. Przed obiektywem czuje się i prezentuje bardzo dobrze, co widać na następnej karcie kalendarza, gdzie ze sportowej, pewnej postawy, przechodzimy do klasycznej kreacji Kamili. Na pierwszym planie stoi Kamila w czarnej sukni, z koroną na głowie, a Actros dumnie jej towarzyszy. W tej odsłonie posągowa wręcz Kamila i Mercedes są jak król i królowa.

Ciężarówki i piękna kobieta - kalendarz na 2019 rok
I choć widzimy kontrastowe zestawienie czerni i bieli - naturalnych przeciwieństw, tworzą jednak perfekcyjną parę. Następny kadr to wystrzałowy wieczór w wielkim mieście należący do białego duetu. Przełom lipca/sierpnia prezentuje siłę, którą ma w sobie zarówno kobieta, jak i prezentowany tuż za nią silnik najnowszej generacji OM 471. Wydaje się, że dla każdego z nich nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Ten swoisty mariaż spina w całość ostatnia karta kalendarza, gdzie pewność, moc i śmiałe patrzenie w przyszłość zamykają rok. A może otwierają kolejny?      

Dostępne są tapety na pulpit ekranu z wybranymi zdjęciami z kalendarza Truck Grupa Wróbel 2019 – pobierz tapety 

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.