Ciekawy program spotkania „Kobieca Flota” – już w marcu!

11-12 marca w ekskluzywnym hotelu SPA Dr Irena Eris na Mazurach odbędzie się wyjątkowe spotkanie branży flotowej. Wstęp wyłącznie dla kobiet! Patronem medialnym spotkania jest Motocaina.pl.

Nie zastanawiaj się – tylko się zgłoś!
fot. Flota

Kobieca Flota to odpowiedź na rosnącą liczbę pań, których obowiązki służbowe dotyczą zarządzania pojazdami firmowymi. Od 2 lat można zaobserwować bardzo dynamiczny wzrost przedstawicielek płci pięknej w tym fachu. Same fleet managerki wyraziły chęć spotkania się w swoim gronie i omówienia problemów z którymi borykają się w codziennej pracy.

Więcej o Kobiecej Flocie pisałyśmy tutaj.

PROGRAM

Blok I – kobieta sukcesu
Współczesna businesswoman- kim jest? Czym się cechuje? Jakie są jej cele? Doświadczone businesswomen i fleet managerki przedstawią swoją receptę na sukces. Pozycja kobiety w świecie męskiej dominacji- jak zarządzać męskim zespołem? Jakie metody są skuteczne przy współpracy z silnymi osobowościami?

Blok II – kobieta świadoma
Jak serwisować samochody bez dodatkowych, sztucznych kosztów? Na przykładach wskażemy najczęstsze błędy fleet managerów i sposoby ich unikania. Proces eksploatacji elementów samochodu- kiedy wymieniać? Czy korzystać z zamienników? Zbudujemy praktyczny poradnik dla każdej uczestniczki.
Serwis- na co zwrócić uwagę przy wyborze dobrego serwisu? Autoryzowana sieć czy prywatni przedsiębiorcy? Wskazujemy plusy i minusy każdego rozwiązania na podstawie sprawdzonych rozwiązań.

Blok III – kobieta przezorna
Przewiduj to co nieprzewidywalne- analizuj, twórz i bądź zawsze o krok przed konkurencją.
Trener biznesu poprowadzi zajęcia ze skutecznej komunikacji i negocjacji. Walka płci – znawca psychologii komunikacji zaprezentuje w jaki sposób skutecznie wpływać na współrozmówców.

Blok IV – kobieta znawca
Najlepsze praktyki zagraniczne – czy można skutecznie zaimplementować sprawdzone w innych krajach rozwiązania. Jak obniżyć koszty związane ze szkodowością firmowej floty? Specjaliści z kancelarii prawnej i doświadczeni fleet managerowie doradzają.

Blok V – kobieta rozważna
Jakie modele finansowania wybrać w odniesieniu do realiów rynku? Fleet manager zarządzający car parkiem ponad 2500 pojazdów wskaże jakie dobrać odpowiednie rozwiązanie! Jakie rozwiązania realnie wypłynęły na obniżenie kosztów floty – case studies. Jakie działania odniosły najlepszy skutek przy usprawnieniu zarządzania dużym parkiem samochodów firmowych? Zwrot samochodów poleasingowych- co? Gdzie? Kiedy? Treściwy i obiektywny poradnik. Wartość rezydualna pojazdów- jak ją obliczać, jakie czynnik wpływają na realną wartość pojazdu po okresie jego użytkowania. Zużycie ponadnormatywne pojazdów – eksperci wskażą jak egzekwować od użytkowników aut służbowych odpowiednie zachowania, które przyniosą nam realne oszczędności.

Blok VI – kobieta praktyczna
Jakie dokumenty są niezbędne do właściwego przekazania aut służbowych?
Postępowania w przypadku kolizji, wypadku aby uniknąć zbędnych problemów prawnych i administracyjnych. Jak zapobiegać nadużyciom w trakcie korzystania z auta: przekazywanie osobom trzecim, kradzież paliwa, wymontowanie części, naprawy na własną rękę, opłaty parkingowe, „lewe” faktury. Uczymy jak ograniczać zbędne wydatki! Polityka flotowa to kręgosłup sprawnego zarządzania flotą – praktyczne warsztaty ze specjalistą.

Więcej informacji tutaj www.kobiecaflota.pl

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze