Kobieca flota – spotkanie dla kobiet zarządzających samochodami służbowymi

Pierwszemu spotkaniu kobiet flotowców patronuje Motocaina.pl. A co nas czeka?

Magazyn FLOTA organizuje specjalne szkolenie, któremu partonuje Motocaina.pl, wyłącznie dla pań zarządzających parkiem samochodów firmowych. Dzięki udziałowi najlepszych praktyków i ekspertów z całego kraju projekt będzie stał na najwyższym poziomie merytorycznym. Organizatorzy przygotowali również wiele niespodzianek.

Program został opracowany przy współudziale samych pań, które wskazały newralgiczne obszary w ich codziennej pracy. Dzięki temu formuła szkolenia opiera się o rzeczywiste rozwiązywanie problemów fleet managerek i bardzo praktyczne warsztaty. Pełne dwa dni gwarantują, że każda osoba wyjdzie z głową pełną nowych pomysłów, które można zastosować w swojej firmie i podniesie swoje kwalifikacje zawodowe.

Prelekcje będą miały formę interaktywną i warsztatową – każda z pań będzie mogła zarezerwować sobie prelegenta na prywatne konsultacje i podzielić się swoimi uwagami i problemami z innymi kobietami. Nie zabraknie również czasu na odpoczynek i relaks w jednym z najlepszych ośrodków SPA w Polsce oraz wyjątkowych atrakcji motoryzacyjnych dla wszystkich uczestniczek. Każda Pani będzie miała bezpłatny dostęp nie przepięknych basenów, jacuzzi oraz studia cardio na terenie hotelu. Będzie też możliwość, aby skorzystać z niezwykłych zabiegów w centrum SPA dr Ireny Eris. Uczestniczki czekają też magiczne premiery w mazurskiej scenerii, możliwość kosztowania kuchni przygotowanej przez wybitnych szefów kuchni hotelu oraz wieczór integracyjny w prywatnej kręgielni uświetniony znakomita obsługą barmańską spełniającą każdą zachciankę gości projektu.

Dzięki połączeniu specjalnie dobranego programu, wyjątkowych prelegentów, cudownego SPA i świeżego pomysłu na spotkania flotowe, każda fleet managerka może być uczestnikiem wyjątkowego projektu.

Spotkanie odbędzie się w dniach 11-12 marca 2014 w hotelu SPA dr Ireny Eris w przepięknej mazurskiej scenerii. Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy na stronę www.kobiecaflota.pl gdzie można zapoznać się ze szczegółami całego projektu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze