motocaina.pl logo

Kobieca flota - spotkanie dla kobiet zarządzających samochodami służbowymi

16 stycznia 2014
Pierwszemu spotkaniu kobiet flotowców patronuje Motocaina.pl. A co nas czeka?

Magazyn FLOTA organizuje specjalne szkolenie, któremu partonuje Motocaina.pl, wyłącznie dla pań zarządzających parkiem samochodów firmowych. Dzięki udziałowi najlepszych praktyków i ekspertów z całego kraju projekt będzie stał na najwyższym poziomie merytorycznym. Organizatorzy przygotowali również wiele niespodzianek.

Program został opracowany przy współudziale samych pań, które wskazały newralgiczne obszary w ich codziennej pracy. Dzięki temu formuła szkolenia opiera się o rzeczywiste rozwiązywanie problemów fleet managerek i bardzo praktyczne warsztaty. Pełne dwa dni gwarantują, że każda osoba wyjdzie z głową pełną nowych pomysłów, które można zastosować w swojej firmie i podniesie swoje kwalifikacje zawodowe.


Prelekcje będą miały formę interaktywną i warsztatową – każda z pań będzie mogła zarezerwować sobie prelegenta na prywatne konsultacje i podzielić się swoimi uwagami i problemami z innymi kobietami. Nie zabraknie również czasu na odpoczynek i relaks w jednym z najlepszych ośrodków SPA w Polsce oraz wyjątkowych atrakcji motoryzacyjnych dla wszystkich uczestniczek. Każda Pani będzie miała bezpłatny dostęp nie przepięknych basenów, jacuzzi oraz studia cardio na terenie hotelu. Będzie też możliwość, aby skorzystać z niezwykłych zabiegów w centrum SPA dr Ireny Eris. Uczestniczki czekają też magiczne premiery w mazurskiej scenerii, możliwość kosztowania kuchni przygotowanej przez wybitnych szefów kuchni hotelu oraz wieczór integracyjny w prywatnej kręgielni uświetniony znakomita obsługą barmańską spełniającą każdą zachciankę gości projektu.

Dzięki połączeniu specjalnie dobranego programu, wyjątkowych prelegentów, cudownego SPA i świeżego pomysłu na spotkania flotowe, każda fleet managerka może być uczestnikiem wyjątkowego projektu.

Spotkanie odbędzie się w dniach 11-12 marca 2014 w hotelu SPA dr Ireny Eris w przepięknej mazurskiej scenerii. Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy na stronę www.kobiecaflota.pl gdzie można zapoznać się ze szczegółami całego projektu.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Podobne artykuły

Motocaina na Youtube

Najnowsze artykuły

Motocaina na Instagramie

Gorące dyskusje