Ciekawe grafiki nowych kasków Arai RX-7

Arai przygotował specjalną edycję kasków integralnych. Mają intrygujące malowanie i są stylizowane na kaski znanych zawodników.

W ofercie Arai znajdziemy repliki kasków zawodników z MotoGP - Cala Crutchlowa i Leona Haslama, a wszystko w skorupie modelu RX-7.

fot. Arai

Motyw napojów Monster Energy na kasku? Dlaczego by nie? Zwłaszcza, jeśli w dokładnie takim samym malowaniu na kasku startuje Crutchlow. Grafika została stworzona przez Aldo Drudi, który wykorzystał logo głównego sponsora zawodnika. Wszystko po to, aby wyróżnić się w tłumie.

Kolejny kask, będący repliką skorupy Leona Haslama, to ubiegłoroczny model zawodnika serii Superbike. Ma dwukolorowe, asymetryczne motywy florystyczne, które zostały połączone na czarnym tle z literą „H". 

Nowe modele Arai zostały wyposażone w system PB SNC, gdzie górna część kasku ma pas, zwiększający wytrzymałość skorupy. Kaski wyposażono w pięciostopniową funkcję Air Wing, która ma za zadanie redukować drgania i dobrze wentylować wnętrze. RX-7 ma wypinane protektory policzków oraz szerszy wizjer, dzięki któremu mamy powiększone pole widzenia.

 

 

 

 

Arai RX-7 będą dostępne w rozmiarach XS-XXL

fot. Arai
Arai RX-7 kosztuje 949 euro.

fot. Arai

 

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.