Ciekawe grafiki nowych kasków Arai RX-7

Arai przygotował specjalną edycję kasków integralnych. Mają intrygujące malowanie i są stylizowane na kaski znanych zawodników.

W ofercie Arai znajdziemy repliki kasków zawodników z MotoGP – Cala Crutchlowa i Leona Haslama, a wszystko w skorupie modelu RX-7.
fot. Arai

Motyw napojów Monster Energy na kasku? Dlaczego by nie? Zwłaszcza, jeśli w dokładnie takim samym malowaniu na kasku startuje Crutchlow. Grafika została stworzona przez Aldo Drudi, który wykorzystał logo głównego sponsora zawodnika. Wszystko po to, aby wyróżnić się w tłumie.

Kolejny kask, będący repliką skorupy Leona Haslama, to ubiegłoroczny model zawodnika serii Superbike. Ma dwukolorowe, asymetryczne motywy florystyczne, które zostały połączone na czarnym tle z literą „H”. 

Nowe modele Arai zostały wyposażone w system PB SNC, gdzie górna część kasku ma pas, zwiększający wytrzymałość skorupy. Kaski wyposażono w pięciostopniową funkcję Air Wing, która ma za zadanie redukować drgania i dobrze wentylować wnętrze. RX-7 ma wypinane protektory policzków oraz szerszy wizjer, dzięki któremu mamy powiększone pole widzenia.

 

 

 

 

Arai RX-7 będą dostępne w rozmiarach XS-XXL
fot. Arai
Arai RX-7 kosztuje 949 euro.
fot. Arai

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze