Chwilowe ogródki Twizy

20 czerwca 2013
Renault wprowadza na polski rynek pojazd elektryczny, Twizy, prezentując go w tymczasowych ogródkach. W każdy weekend, od 22 czerwca do 7 lipca pojawią się w Warszawie Chwilowe Ogródki Twizy.

Zaprojektowane przez architekta krajobrazu, Krzysztofa Hermana, symbolizują zieloną wizję miasta. Te oryginalne ekoogródki można nie tylko obejrzeć, ale także w nich wypocząć, korzystając z przygotowanych miejsc do siedzenia. Pierwszy ekoogródek zostanie zaprezentowany już 22 czerwca przed Zamkiem Ujazdowskim.

fot. Renault

Każdy ogródek zajmuje powierzchnię porównywalną do dwóch miejsc parkingowych, a stojący w nich pojazd Twizy zajmuje jedną czwartą tej przestrzeni.

Twizy to ultramobilny, w 100% elektryczny pojazd dla dwóch osób, który można ładować w zwykłym gniazdku elektrycznym, intuicyjny i prosty w użyciu. Zaprojektowane przez Renault Sport, jest już dostępne w Polsce.

fot. Renault

Pierwszy chwilowy ogródek stanie przed Zamkiem Ujazdowskim w dniach 22-23 czerwca i będzie elementem inauguracji tegorocznej edycji Zielonego Jazdowa. Będzie to także okazja dla mieszkańców Warszawy do przetestowania kilku modeli samochodów elektrycznych Renault: Twizy, Fluence Z.E. i Kangoo Z.E.

 

Ekspozycje chwilowego ogródka Twizy:

•          22-23 czerwca, ul. Jazdów 2, przed Zamkiem Ujazdowskim

od godz. 11.00 22 czerwca do godz. 17.00 23 czerwca

•          27-30 czerwca, ul. Krucza 47, przy restauracji La Tomatina

od godz. 9.00 27 czerwca do godz.17.00 30 czerwca

•          5-7 lipca, ul. Nowy Świat 6/12, przy restauracji La Bodega

od godz.9.00 5 lipca do godz. 17.00 7 lipca.

 

Projekty ogródków, a później zdjęcia z ich realizacji można obejrzeć na facebook.com/RenaultPolska. Na tym samym profilu do zdobycia koszulki Twizy, zaprojektowane przez Monikę Błędowską, która stworzyła markę Col Claudine, oraz do wygrania Twizy na kilkudniowe testy.

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!