Chevy Impala w najnowszym teledysku O.S.T.R.

Muzycznie kawałek nawiązuje do klimatu zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, które raperowi było bliskie od zawsze. Ostry razem ze swoją ekipą z Lowrider Polska Car Club z nostalgią wspomina ważne dla niego lata dziewięćdziesiąte i wczesne dwutysięczne, w których muzyki słuchało się jeszcze z kaset magnetofonowych.

Zakończenie przez O.S.T.R. trylogii składającej się z trzech ostatnich, niezwykle popularnych albumów to moment, w którym nasz największy polski raper, muzyk z zawodu i producent z zamiłowania postanowił sięgnąć do złotego okresu muzyki hip-hopowej. Przyszedł czas, by zaprezentować “Chevy Impala” – singiel i video będące ukłonem w stronę wszystkich miłośników klasycznych brzmień. Przy okazji, z wrodzoną błyskotliwością, puentuje sytuację we współczesnym rapie zestawiając ją ze swoimi wspomnieniami. 

W utworze “Chevy Impala” usłyszycie takiego Ostrego, na jakiego od dawna czekaliście i jakiego dawno nie słyszeliście. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Killing Skills, za gramofony DJ Haem. Autorem zdjęć do klipu jest Michał Kawecki, producentem Bartek Jankowski, a za współpracę reżyserską odpowiadają obaj panowie. Montaż i koloryzacja to dzieło Ziemowita Jaworskiego.

https://www.facebook.com/ostr.tabasko/

https://www.instagram.com/adam.ostr.ostrowski/

LOWRIDER POLSKA CAR CLUB
https://www.facebook.com/Lowrider.Polska/

Najnowsze

Pijany kierowca wjechał w dom

Policjanci zatrzymali 29-letniego kierowcę Audi, który w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Chwilę wcześniej staranował płot i wjechał w budynek.

Do tego zdarzenia doszło 1 listopada około godziny 21:30 w jednej z miejscowości w gminie Lewin Brzeski. Wówczas dyżurny odebrał zgłoszenie na temat kierowcy Audi, który miał wjechać w budynek.

Wysłani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i na łuku stracił panowanie nad pojazdem. Audi A3 staranowało ogrodzenie i wjechało w budynek. Na szczęście nikt postronny nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Jeszcze przed przyjazdem policjantów, kierowca sam wydostał się z samochodu. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Policjantom tłumaczył, że jechał na groby do bliskich. Teraz grozi mu kara do 2 lat więzienia, grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Najnowsze

Wymusił pierwszeństwo, dostał „pouczenie” od kierowcy BMW

Zazwyczaj kierowcy udzielają „reprymendy” kierującym, którzy im się „narazili”. W tej sytuacji natomiast „interwencja” odbyła się w imieniu osoby trzeciej.

Kierujący Oplem Corsą widział wyraźnie, że jego pas się kończy i musi zjechać na prawy. Chciał jednak wcześniej wyprzedzić jak najwięcej aut, co zakończyło się bardzo nieładnym wymuszeniem pierwszeństwa na kierowcy auta z kamerą.

Po chwili Opla dogoniło BMW, z którego na światłach wyszło dwóch mężczyzn, aby kierującemu Corsą udzielić „pouczenia”. Z gestów można domyślić się, że chodziło właśnie o wymuszenie na aucie z kamerą. Co sądzicie o takiej „rycerskiej” postawie?

Najnowsze

Kierowca Jeepa ma pomysł na korki

Podobno duży może więcej, a kierowcy terenówek mogą wjechać wszędzie. Tak chyba uważa pewien kierowca Jeepa.

Nikt nie lubi stać w korkach, ale kiedy już w jakiś wpadniemy, nic na to nie jesteśmy w stanie poradzić. Zwykle znajdzie się jednak jakiś „pomysłowy” kierowca, któremu nie chce się czekać z innymi.

Tak jak ten kierowca Jeepa Wranglera. Najpierw wyprzedził korek pasem do zjazdu na stację benzynową, następnie przejechał przez wysepkę oraz przejście dla pieszych i pojechał dalej pasem rozbiegowym. Co sądzicie o takim zachowaniu?

https://www.youtube.com/watch?v=nkPKIBuPYs0

Najnowsze

Edyta Klim

Kalendarz Dżangłera już w sprzedaży!

Dwanaście polskich truckerek zapozowało do specjalnej edycji kalendarza, z którego dochód zostanie przeznaczony na kampanię informacyjną o korytarzu życia.

Kalendarz Dżangłera to wspólna inicjatywa: Ochotniczej Straży Pożarnej z Ujazdu Górnego i Czernej, twórców kampanii “Korytarz życia – włącz myślenie” oraz założycieli fanpage’a FB dla truckerów “Widzimy się na Dżangłerze”.

Ich wspólnym celem jest kampania informacyjna na temat tworzenia korytarza życia, którym z łatwością mogą się przemieszczać służby niosące pomoc. Dlatego zysk ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na stworzenie 15 tys. naklejek w czytelnym formacie A2, którymi będzie można za darmo okleić tylne drzwi samochodów ciężarowych. Na nich będzie grafika informująca o tym, jak prawidłowo uformować korytarz życia.

W imię tak słusznej sprawy przed obiektywem Tomasza Bojakowskiego stanęło 12 polskich truckerek: Kate Żółtek, Karolina Charyło, Kamila Ballue, Doris Mielczarek, Paulina Dobrodziej, Aleksandra Hudy, Angelika Bednarz, Aleksandra Kun, Ada Wiśniewska, Dagmara Kramska, Aleksandra Bulczak oraz Agnieszka Serafin.

Kalendarz w formacie A3 można zakupić w sklepie internetowym w cenie 59 zł: https://www.dzanglera.pl/pl/p/KALENDARZ-DZANGLERY-2019-FORMAT-A3/190 oraz na parkingach dla ciężarówek prowadzonych przez firmę Citronex.

Najnowsze