Chemmy Alcott: ze stoku za kierownicę wyścigowego Morgana

Chemmy Alcott, pięciokrotna mistrzyni Wielkiej Brytanii w narciarstwie alpejskim i niedawna uczestniczka show „Gwiazdy tańczą na lodzie”, mierzy się z kolejnym wyzwaniem. Właśnie otrzymała licencję wyścigową.

Chemmy Alcott. Szybka, zdolna i fotogeniczna
fot. blogspot.com

Chemmy ma wprawdzie dopiero 29 lat, ale, jak mówi „po przekroczeniu pewnego wieku okazje na to, by się sprawdzić i nauczyć czegoś nowego, zdecydowanie maleją”. O ile nie do końca zgadzamy się z przekonaniem Chemmy o jej zaawansowanym wieku, o tyle jak najbardziej popieramy jej plany na przyszłość. Zawodniczka nie zamierza bowiem poprzestać na samym uzyskaniu licencji – chce ją jak najszybciej wykorzystać w praktyce. Okazją po temu będzie tegoroczne Silverstone Classic, gdzie Chemmy stanie do wyścigu wraz z innymi gwiazdami telewizji, biznesu i sportu. Na nartach osiągnęła szybkość 92 mil na godzinę – w wyścigu również zamierza być szybka. Żartobliwie zapowiada, że zamierza schować włosy pod kaskiem, żeby żaden z jej męskich konkurentów nie oceniał jej umiejętności z perspektywy płci.

Wyścig odbędzie się 21 lipca, Chemmy zasiądzie za kierownicą niesamowitego Morgana, a dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na szpital dziecięcy oraz fundacje na rzecz chorych na raka i chorobę Leśniewskiego-Crohna.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze