Quantcast
Paula Lazarek

Chcesz zobaczyć Katowice z lotu ptaka w śmigłowcu? Wesprzyj aukcję WOŚP

Na ten oryginalny pomysł wpadł katowicki właściciel salonów sprzedaży samochodów, a prywatnie miłośnik pilotażu i właściciel śmigłowca Robinson R 66 Turbine.

Postanowił wesprzeć fundację Jerzego Owsiaka i jednocześnie spełnić czyjeś marzenie o podróży w chmurach. Na przygotowanej aukcji w serwisie Allegro wystawił 30 -minutowy przelot dla dwóch osób nad Katowicami.

Zwycięzca aukcji, zorganizowanej przez katowickiego dealera, wraz z osobą towarzyszącą będzie miał niepowtarzalną szansę spojrzenia na Katowice z góry. W programie „wycieczki” stolica i najciekawsze miejsca Górnego Śląska m. in. dzielnica Nikiszowiec Stadion Śląski, czy Chorzowski Park Kultury i Wypoczynku.

W rolę przewodnika wcieli się założyciel Grupy Pietrzak i pomysłodawca akcji – Bogdan Pietrzak, który jako pilot z wieloletnim stażem zasiądzie za sterami wspaniałej maszyny – śmigłowca Robinson R 66 Turbine z silnikiem Rolls Royce’a, który rozpędza maszynę do prędkości ponad 200 km/h. 

Cena wywoławcza przelotu to 999,99 zł, ale pomysłodawca liczy, że adekwatnie do przedmiotu licytacji poszybuje ona znacznie w górę! Wylicytowana kwota zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Link do aukcji: https://tiny.pl/9jxqp

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze