Chcesz testować samochody i mieć darmowe przeglądy?

Testy samochodów w weekendy, udział w szkoleniach z bezpiecznej jazdy autem, rabaty na usługi, akcesoria czy zakup samochodu a także darmowe przeglądy - to wszystko możesz mieć za jednym kliknięciem myszki. Dołącz do Ladies Bemo Motors Club i weź udział w konkursie!

Jako członkini klubu możesz liczyć na odebranie i dostarczenie samochodu przez przedstawiciela serwisu – nie musisz nawet wychodzić z domu lub pracy!

Bemo Motors to grupa salonów i serwisów samochodowych marek: Ford, Volvo, Mitsubishi, Hyundai, Suzuki, Mercedes, Mazda. Jeśli jesteś posiadaczką jednego z modeli tych marek, marzy Ci się zakup nowego lub używanego auta, lub po prostu fascynuje Cię motoryzacja (można być posiadaczką samochodu innej marki niż oferowane w Bemo Motors) możesz dołączyć do klubu kobiet, które interesuje dokładnie to samo!

Jak dołączyć do klubu?
Aby zostać członkinią Ladies Bemo Motors Club, wejdź na stronę www.ladiesclub.com.pl wypełnij formularz rejestracyjny – to zajmie tylko dwie minuty!

W formularzu zostawiasz jedynie swoje imię i nazwisko oraz mail kontaktowy oraz zaznaczasz maksymalnie trzy z wymienionych przywilejów:

– samochód zastępczy;
– prasa kobieca w salonie;
– door to door – mechanik Bemo Motors odbiera samochód oraz odstawia go w umówione miejsce;
– darmowe przeglądy letnie i zimowe
– przypominanie o przeglądach i ubezpieczeniach
– pomoc doradcy serwisowego przez telefon lub mail
– stacje przyjazne dzieciom, np. mini place zabaw, przewijaki;
– zaproszenia na imprezy klubu;
– udział w szkoleniach, np. bezpieczna jazda, pierwsza pomoc;
– rabaty na akcesoria samochodowe;
– rabatu na prace serwisowe;
– weekendowe jazdy testowe;
– liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, np. kurs prawa jazdy;
– rabat przy zakupie nowego samochodu

Członkiniom Ladies Bemo Motors Club oferowana jest prasa kobieca w poczekalni serwisu; relaksujesz się, podczas gdy Twoje dziecko bawi się na mini placu zabaw w salonie.

Jak już wybierzesz maksymalnie trzy z wymienionych przywilejów, z których chcesz korzystać jako członkini klubu, teraz wystarczy tylko dopisać własny pomysł dotyczący obsługi kobiet w Bemo Motors.

Po wypełnieniu formularzu jesteś oficjalnie zarejetrowaną członkinią klubu, a Twój formularz weźmie udział dodatkowo w konkursie.

Na czym polega konkurs Ladies Bemo Motors Club związany z rejestracją do klubu?
Konkurs polega na tym, abyś do 30 listopada dokonała rejestracji na stronie www.ladiesclub.com.pl w sposób opisany powyżej. Spośród wszystkich formularzy z pomysłami na dodatkowe (czyli nie te wymienione powyżej i na stronie, tylko samodzielnie wymyślone) przywileje, komisja konkursowa wyłoni 50 najciekawszych pomysłów. Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Co można wygrać?
50 pań, które napiszą w formularzu rejestracyjnym najciekawsze pomysły na przywileje, które chciałyby mieć w Ladies Bemo Motors Club, otrzymają członkostwo oraz  jedną z nagród:
– darmowy przegląd samochodu – 20 nagród;
– wypożyczenie samochodu na weekend – 10 nagród;
– akcesoria (bagażniki, opony, kosmetyki samochodowe, odtwarzacze dvd dla dzieci) – 30 nagród.

Co dalej?
Jeśli wygrasz, zostaniesz powiadomiona o tym fakcie mailem, 14 dni po zakończeniu konkursu (około16 grudnia 2013 roku). W mailu otrzymasz informacje o sposobie odbioru nagrody.

Panie, które dokonały rejestracji, ale nie miały szczęścia w konkursie czeka wiele atrakcji i możliwości w przyszłości, wynikających właśnie z przynależności do klubu. Jego celem jest wsparcie i ułatwienie wszelkich spraw związanych z posiadaniem, eksploatacją, serwisem, zakupem, czy sprzedażą samochodu.

Zalety przynależności do klubu potwierdza znana aktorka i pasjonatka motoryzacji, Anna Dereszowska, pierwsza honorowa członkini i ambasadorka Ladies Bemo Motors Club.

– Kobietom aktywnym zawodowo, ale także matkom przydatna  może okazać się usługa  door to door.  Nasz mechanik odbierze  auto z domu czy z biura i po przeglądzie, po kilku godzinach odwiezie go z powrotem.  A my ze spokojną głową, nie tracąc czasu w warsztacie, będziemy mogły po pracy odebrać dziecko z przedszkola, czy w ciągu dnia ugotować obiad – mówi Anna Dereszowska.

Więcej informacji na temat klubu tutaj lub na naszej specjalnej sekcji poświęconej klubowi – tu.

Fanpage Ladies Bemo Motors Club na Facebooku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze