Charytatywny Kalendarz Śląskich Motocyklistek 2021 już niebawem w sprzedaży!

Trzydzieści pięknych, czynnych motocyklistek; dwadzieścia pięć unikatowych maszyn, to oznacza tylko jedno... niebawem ukaże się kalendarz Śląskich Motocyklistek na rok 2021.

Miesiąc listopad na stałe zapisał się w kalendarzu wydarzeń motocyklowych, ponieważ już po raz 5 kobiety z wielkim sercem wydadzą kalendarz. Tym razem pod sztandarem: MOTOCYKLLove bezTroski. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie Śląskiego Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.

I znowu i znowu…
Piąta edycja, kolejny szczytny cel. Pierwszy kalendarz wsparł Oddział noworodkowy w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu. Druga edycja, była dedykowana kobietom z chorobą nowotworową leczonym w Szpitalu Miejskim w Tychach. Kolejne wydanie, kolejna pomoc materialna dla silnych kobiet: mam i ich niepełnosprawnych dzieci z Domu Kulejących Aniołów w Piasku k/Pszczyny. Czwartym, szczytnym celem było wsparcie  Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Wojewódzkiego w Tychach. Udało nam się zebrać łącznie 150 000 zł, które w całości zostały przekazane na cele charytatywne. Mimo pandemii motocyklistki nabierają tempa i wydają piąty kalendarz dla Śląskiego Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.
Inicjatorem i organizatorem całego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Śląskie Motocyklistki. 

Ten kalendarz jest czymś wyjątkowym – mówi Katarzyna Pietraszewska wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Śląskie Motocyklistki – Mimo trwającej pandemii postanowiłyśmy zorganizować koleją edycję. Jest trudniej ponieważ, nie mamy możliwości zorganizowania wernisażu, który otwierałby sprzedaż. W tym roku możemy liczyć jedynie na wsparcie naszej inicjatywy przez media, naszych przyjaciół i wszystkich ludzi o wielkich serduchach. Razem damy radę! 

Studio, dach, plener…dom
Sesja fotograficzna odbyła się w domu prywatnym i ogrodzie jednej z przyjaciółek stowarzyszenia. Kalendarz został utrzymany w tonacji czarno – białej. Jest wiele wysmakowanej nagości oraz kobiecości połączonej z zamiłowaniem do motocykli.

Czym dla nas jest kalendarz? 

Kalendarz dla mnie to najważniejsza akcja stowarzyszenia. Daje nam dużo radości i uskrzydla na kolejny rok. Nie oczekujemy w zamian nic prócz uśmiechu, bo warto pomagać – komentuje Izabela Piekło – prezes zarządu stowarzyszenia Śląskie Motocyklistki;

To nie jest zwykły kawałek papieru – pisze Bożena Dzierżęga członek stowarzyszenia – Każda edycja jest dla mnie bardzo ważna, jest to sposób na dzielenie się dobrem i tym co mogę dać z siebie innym;

Kalendarz to dla mnie forma przekazu, że jestem silna, mam swoją pasję i dzięki niej mogę pomagać. Kalendarz nas jednoczy i pokazuje jak wiele dobrych ludzi nas otacza – Emilia Urbanek członek stowarzyszenia;

Kalendarz jest dla mnie połową życia, w który wkładam całe serce i zaangażowanie. – wypowiada się Marcela Jaromin- Goraus członek stowarzyszenia;
 
Ta inicjatywa jest wyrazem bezinteresownej chęci pomagania. Łączymy pasję do motocykli  i nasze serca nie oczekując niczego w zamian – Karolina Giesko Sekretarz Zarządu Stowarzyszenia Śląskie Motocyklistki.

Sprzedaż kalendarza rusza 13.11.2020. Będzie go można nabyć w każdym mieście na Śląsku oraz zamówić wysyłkowo. Wszystkie informacje pojawią się 13.11 na stronie Stowarzyszenia Śląskie Motocyklistki na Facebooku.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze