Cennik motocykli Suzuki na 2015

Cennik motocykli Suzuki na 2015
Prognozy pogody sugerują, że sezon motocyklowy 2015 będzie można rozpocząć już niedługo. Warto jednak wykorzystać pozostały czas oczekiwania na zapoznanie się z cennikiem motocykli Suzuki, w którym znajdują się długo oczekiwane nowości, a także popularne jednoślady marki w niższych cenach.

W ofercie Suzuki motocykl znajdą dla siebie zarówno doświadczeni motocykliści, jak i ci początkujący, którzy dzięki nowemu prawu, posiadając prawo jazdy kategorii B, mogą zasiąść za kierownicą jednośladu o pojemności do 125 cm3.

Do gamy Suzuki w 2015 roku dołącza GSX-S1000 (foto powyżej). Model ten został stworzony, by doświadczonym, ceniącym sportowe wrażenia kierowcom zapewniać przyjemność z jazdy w warunkach ruchu drogowego. Dostępny jest w dwóch wersjach: miejskiej GSX-S1000A oraz bardziej turystycznej GSX-S1000FA z pełnym zestawem sportowych owiewek. Jego ceny rozpoczynają się od 49900 złotych.

Suzuki DL650X

fot. Suzuki

Suzuki DL650X

Dla amatorów dalekich podróży z pewnością interesujące będą modele z rodziny V-Strom. Suzuki z dumą prezentuje nowego V-Stroma 650XT; jego cena została obniżona i wynosi 31900 złotych.  W tym roku do rodziny tych turystyków dołączył nowy członek: V-Strom 650 XT, który wyposażony jest w szprychowe koła z aluminiowymi obręczami, bardziej “przygodową” stylizację i szerszą gamę przydatnych akcesoriów. Jego cena wynosi 33 900 złotych. W aktualnym cenniku warto zwrócić także uwagę na największego V-Stroma o pojemności skokowej 1037 cm3 - jego cena została obniżona względem roku 2014 i wynosi teraz 47 900 złotych.

Posiadacze prawa jazdy kat. B, którzy rozpoczynają swoją przygodę z motocyklami również mogą wybierać. Miejskie skutery Burgman o pojemności 125 cm3 oferowane są od 16500 złotych. Tegoroczna nowość - skuter Address - będzie dostepny od 7900 złotych.

Suzuki Address

fot. Suzuki

Suzuki Address
Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.